Wpis z mikrobloga

@egocentryk: Teraz się #!$%@?, że jak wybierałem konsolę to wszyscy punktowali tylko exy i jakość usługi online, a o tym, że w PS+ się darmowe gry dostaje to nikt nie wspomniał :/
@porque: Płacisz abonament - w roku jest dostępnych 45+ gier za darmo. Systematycznie dodawane są nowe, poprzednie usuwane, ale jak ściągniesz na dysk jakąś grę, to możesz w nią grać za free do póki masz aktywny abonament PS+ (nawet jeśli została zdjęta z oferty).
@egocentryk: czaje troche mnie to nie uraczy, bo mam pierwsze wersje jakie byly potem dostepne z 40gb dysk, a jakos nie garnalem sie do zakupu nowego :D a tak to wejdzie ledwo jedna gra jakbym praktycznie wszystko usunal :D a nawet i 200 gb jakbym mial to tez z 5-6 gier pewnie max wchodzi ? bo teraz to z 30 gb wala kolosy ze nie ma co :D
@egocentryk: no wiadomo, tylko ja lubie sobei w necie popykac, a czasu zawsze tez na przejscie nie ma, wiec nie raz i sie meczy wiecej i np takiego mk nie mozna wywalac, bo jak ktos przyjdzie zawsze mozna sie rozerwac :D wiec jak mowie z moja 40gb nie mam co szukac w tej usludze :D z 320 powiedzmy mozna cos poszalec albo z 500 ale pewnie dysk tez ladnie kosztuje do