Wpis z mikrobloga

#praca

#pracamanbase

#tylkomirko

Ok Mirki, ruszamy z koksem. Mam kilka fajnych ofert pracy, które zresztą sam prowadzę. Napiszę tutaj ogólnikowo żeby sprawdzić czy byłyby osoby które pasują do stanowisk, później przejdziemy do konkretów.

1. Specjalista ds eventów - osoba musi mieć doświadczenie w marketingu i organizacji imprez (pokazy mody, targi itp), wymagana znajomość branża mody (firma obuwnicza), bardzo dużym atutem jest znajomość środowiska gwiazd i prasy. Oferta pracy jest bardzo atrakcyjna ze względu na spoko wyjazdy i posiadanie wpływu na kreowanie marki. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest podstawa plus pewnie prowizja od wyników. Tej rekrutacji nie ma jeszcze na rynku ogłoszeń.

2. Specjalista ds zakupów trendsetter - bardzo ciekawa oferta pracy. Wymagam znajomości branży odzieżowej i obuwniczej, oferta pracy z tej samej firmy co powyższa oferta. Stanowisko wiąże się z wyjazdami na targi mody na całym świecie oraz odpowiedzialność za przewidywanie trendów w modzie, tutaj najważniejsze jest doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość języków: angielski biegle, niemiecki komunikatywny, język mandaryński będzie mega atutem. Tej oferty również nie ma jeszcze na rynku ogłoszeń.

3. Spedytor międzynarodowy - Inna firma, tutaj najważniejsze jest doświadczenie w spedycji. Bardzo dużym atutem będzie własna baza kontaktów kontrahentów. Wynagrodzenie bardzo dobre z tego co wiem.

Jeśli nie pasujesz do opisu tych stanowisk to proszę nie pisać. Wkrótce nowe oferty i przypominam że nie proponowałbym Wam gówien typu konsultant na zlecenie...

tag do śledzenia: #pracamanbase
  • 13
  • Odpowiedz
@Splendor: #!$%@? nigdy tego nie zrozumiem "Spedytor z wlasna baza klientow". Przeciez jakby spedytor mial wlasna baze klientow to sam by otworzyl sobie DG.
  • Odpowiedz
@Splendor: pracuje w spedycji i wiem jaka jest roznica miedzy "spedytorem z wlasna baza kontaktow" a "spedytorem z doswiadczeniem". Uwielbiam te tepe pipy z HR ktore wypisuja glupoty w ogloszeniach o prace, a pozniej zadaja na rozmowie pytania z branzy udajac, ze sie na tym znaja. ##!$%@?
  • Odpowiedz
@c1nu: Widzę właśnie że Cię boli, ale jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś nie miał wątpliwości, dodatkowym atutem jest baza kontaktów. Najważniejszym czynnikiem jest doświadczenie, nie wiem po co to drugi raz piszę, ale widzę że tak lubisz bo sam wysłałeś 2 razy tą samą wiadomość.
  • Odpowiedz
  • 1
@Splendor: ja też mam zastrzeżenia do tego jak piszesz. Może i same stanowiska super, oferty atrakcyjne Ale sposób w jaki to opisujesz sprawia że atrakcyjnie nie wygląda. Przykłady:

1. Oferta pracy bardzo atrakcyjna a wyjazdy już tylko spoko, a prowizja pewnie jest, chociaż nie wiesz na pewno.

2. Duży atut, przewaga, wyróżnienie.... nie
  • Odpowiedz
Jeśli nie pasujesz do opisu tych stanowisk to proszę nie pisać. Wkrótce nowe oferty i przypominam że nie proponowałbym Wam gówien typu konsultant na zlecenie...


@Splendor: opis tych stanowisk nie pasuje do mnie, ale odpisze, a co ʕʔ
  • Odpowiedz
@tako: a nic ;)

@emio: oferty nie są jeszcze na rynku, zbieram potencjalnych kandydatów którzy będą mieli szansę, nie widzę w tym problemu. Uważam że szukasz dziury w całym, podstawa to znajomość branży. Jeśli chodzi o to w jaki sposób piszę to moja sprawa, osoby na mirko traktuję jak dobrych znajomych, których chcę wesprzeć w rekrutacji, uważam że masz #buldupy. Oferty są atrakcyjne ponieważ innych
  • Odpowiedz
  • 0
@c1nu: jednak miałeś rację. Ja to jednak jakaś taka optymistką jestem, myślę sobie zawsze: pomogę, wyjaśnię, to może jak zacznie pisać lepiej to i lepsi kandydaci i może złota więcej, a co mi tam, dla moje to jeden komentarz. A może człowiekowi w życiu będzie łatwiej.

Ale jak widać nie, bez sensu, oferty są atrakcyjne bo innych by nam tu nie pisał, przecież to w ogóle nie jest subiektywne, wcale
  • Odpowiedz