Wpis z mikrobloga

@Vladimir_Smirnoff: wiesz, jakiekolwiek zaczęcie robienia pompek, można nazwać dobrym programem dla początkujących. Tylko, że w tym idiotycznym programie, zamiast na technice, to ludzie się skupiają na powtórzeniach. Tym programem można sobie zbudować wytrzymałość mięśni, ale chyba nie o to chodzi w znalezisku "Jak robić pompki, żeby dobrze wyglądać".
@owocliczi: jak ktoś robi oszukane powtórzenia i dziwi się że program #!$%@? daje to trudno, ale wystarczy robić tak jak trzeba i na pewno efekt będzie. Nie robiłem go ale nie wygląda #!$%@? więc nie wiem skąd ból dupy
@Szefu: bo bez sensu jest tłuczenie tego samego w coraz większych powtórzeniach. Zrób 10-15 poprawnych i to wszystko co ci potrzebne, chyba że chcesz budować wytrzymałość mięśni. Jak chcesz progres, to trzeba zmienić ćwiczenie.
@owocliczi: bez sensu to jest jak ktoś udaje że sie zna a sam nie ma wiedzy. Uwierz mi że osoba która robi 100 pompek w jednej serii ma lepszą klatkę od takiej która robi jak mówisz 10-15 non stop.

Poza tym dodawanie np. liczby powtórzeń to jest PROGRES, bo chyba nie znasz do konca znaczenia tego słowa.

Są dużo lepsze treningi od tego całego 100 pompek, ale ktoś kto decyduje się
@Szefu: Jakbyś czytał ze zrozumieniem, to porównanie półrocznego treningu mojego chłopaka odnosiło się do specjalistów, którzy polecali ten program.

PROGRES w budowaniu siły i mięśni. A inne mięśni poza tymi używanymi w identycznych pompkach przez dwa miesiące? Jakim ty specjalistą jesteś, bo ja tu się za żadnego nie uważam, ale z pewnością jest większe niż stado tych baranków które z miejsca mnie zaminusowało proponując ten idiotyczny program.
@owocliczi: progres możesz mieć nawet w sraniu na odległość jak będziesz to mierzyć.

Hmmm jak ktoś sie decyduje na program typu 100 pompek to myślę że zależy mu na klatce a nie np. nogach.

Robiąc POPRAWNE pompki przez ten miesiąc czy dwa nie ma opcji żeby nie mieć żadnego efektu. Jakby poświęcić ten czas na normalny pełnoprawny trening efekty byłyby kilkukronie lepsze, już nawet nie mowie o tym ze nie powinno