Wpis z mikrobloga

Poznałem kiedyś dziewczynę z dzieckiem, które bardzo polubiłem. Dziś mam wyrzuty sumienia, bo związek jest kompletnie wyczerpany, ale nie mam odwagi jej zostawić. Mam wrażenie, że wyrządzam krzywde tej dziewczynce.

Niech ktoś coś od serca dla serca.

#trudnesprawy #k----------------y
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fstab: mamy takie rozmowy za sobą i zawsze wychodzi na to, że jestem zły

To obniża mi samoocene i nie daje spokoju.

Związek mi bokiem wychodzi i tęsknie za prawdziwą samotnością.
  • Odpowiedz
@fstab: że dbam wyłącznie o siebie i nie liczę się z uczuciami innych osób

kiedy ona mówi, że nie dobiosłaby ciąży ze mną i że jestem nieudacznikiem

Cały swój stres przelewa na mnie.

@tajek: Zawsze miałen wątpliwości, co nie tak jest z tymi ludźmi. Refleksja przyszła całkiem niedawno, zrozumiałem, że to ja jestem z innej planety. Nie fituje gdziekolwiek jestem.
  • Odpowiedz
@framling: skoro mówi, że jesteś nieudacznik i tak Cię ciska to po co to dalej ciągniesz?

Są dwie opcje:

- albo jesteś nieudacznikiem i warto coś zmienić i ona jakoś próbuje Cię
  • Odpowiedz
@fstab: jestem ofiarą przemocy ze strony kobiety, może jestem nieudacznikiem, w sumie przegryw na 100%

ale mam uczucia,, których istnienie jest negowane
  • Odpowiedz
@framling:


Uwierz mi lepiej to zakończyć teraz niż męczyć się pół roku i pozwolić, aby to ona decydowała. Skoro tak Ci źle to tego nie naprawisz. Z tego co piszesz to ona gardzi tobą i nie ma sensu tak dalej.
  • Odpowiedz
@framling: swoją drogą to dziwne. zajmujesz się jej dzieckiem, a ona takie rzeczy odwala? strasznie nieodpowiedzialna.

spróbuj z nią o tym porozmawiać, powiedz, że nie życzysz sobie takiego traktowania - po prostu to co czujesz, bo rozumiem, że tylko to, że Cie nie szanuje jest przeszkodą w waszym związku?
  • Odpowiedz