Wpis z mikrobloga

@Chudy_: następnym razem będzie ban za dodawanie treści z taką przemocą "Pakistan: Zlinczowano dwoch niewinnych braci na ulicy...." - nie po to znalezisko zostało usunięte, żebyś dodawał cachea Googlea
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m__b:

Nie, chce zeby ludzie poznali prawde o islamie, dzieci muzulmanskie sa od malego nawolywane do nienawisci Chrzescijan, w UK to jest bardzo widoczne, np idzie sobie male dziecko w tej chuscie i mowi po angielsku ze niedlugo wszyscy chrzescijanie zgina. Trzeba uswiadamiac ludzi ze z islamistami trzeba walczyc bo to nie sa ludzie !
  • Odpowiedz
@m__b: co innego mordy w imię religii dawniej a dziś. Żyjemy w XXI w. i takie zjawiska w obecnych czasach powinny być szczególnie piętnowane.
  • Odpowiedz
@m__b: znalezisko zostało oznaczone jako tylko dla dorosłych, poza tym zostało ocenzurowane. Jakoś z YouTube'a nie zostało jeszcze usunięte, ani nawet oznaczone jako dla starszych widzów, a oni dbają o to by nieodpowiednie filmy były usuwane. Dzieciaki w gimnazjum gorsze rzeczy znajdują w sieci, a taki film w bardzo wyraźny i prosty sposób uzmysławia wielu osobom, czym jest fanatyczny islam i że należy z nim walczyć, póki jeszcze jest czas.
  • Odpowiedz
@Chudy - YT nie jest moim serwisem i nie ja ustalam w nim zasady. To, że film nadal jest na nim dostępny wcale nie oznacza, że nie zostanie zdjęty. Jeżeli YT akceptowałby przemoc, wówczas "przemoc" nie byłaby jednym z powodów naruszeń, które możesz zgłosić.
  • Odpowiedz
@m__b: Drogi Michale: Myślę ze to wasze usuwanie znalezisk o treści "przedmuzułmańskiej w waszym mniemaniu" kłóci się z ideą tego serwisu.

Tylko tyle ci powiem,: Po jaki grzyb jest to oznaczenie "+18"? Chyba dla formalności co?
  • Odpowiedz
@m__b: czy ten film nawołuje do nienawiści, czy przemocy? Jak już to poszczególne komentarze. Chyba tylko to, że to się działo naprawdę, sprawia że spotykam się z taką reakcją obrońców moralności.
  • Odpowiedz
Nikt nie nawoływał do nienawisci, scena z kijami byla ocenzurowana, rozumiem jakbyscie usuneli link w powiazanych do filmu bez cenzury ale ten na YT wcale nie jest taki straszny. Miliony osob siedza na takich stronach jak documentingreality i widzieli gorsze sceny.
  • Odpowiedz
@m__b:

Myślę ze każde znalezisko o tym krzyżu powinieneś równie dobrze usunąć.

Wiesz jak bardzo zacząłem Katolików

nienawidzić po obejrzeniu tego?
  • Odpowiedz
@m__b: "nawołujący do nienawiści"

- każdy widzi to co chce widzieć, a my skoro wykopaliśmy to na główną nie widzimy nienawiści. Jednak to Wy macie moc usuwania znalezisk a nie użytkownicy...
  • Odpowiedz