Wpis z mikrobloga

Wieczna beka, z ludzi ktorzy narzekaja na swoj team. Te historyjki jak sie spada z golda 3 do silvera 3 przez nub teamy i to, ze supportem nie da sie wykerowac gry. #!$%@?, jestescie slabi - dodatkowo #!$%@? na ta gre na jakis portalach myslac, ze ktos do Was napisze "STARY U MNIE JEST TAK SAMO, SAME DEBILE". Debile to moze i sa, lecz i tak przegrywacie wylacznie przez swoja postawe oraz umiejetnosci. A najbardziej zenujace jest gadanie, ze u mnie w silverze jest znacznie gorzej niz u Ciebie w platynie, bo tam sa ogarnieci gosci. Kij prawda - im wyzej tym gorzej. W nizszych dywizjach graja w wiekszosci warzywa i tego nic nie zmieni. Jesli nie jestes w stanie wykerowac gry to oznacza, ze jestes slaby i musisz sobie to uswiadomic, dopiero wtedy bedziesz gotowy na to aby nauczyc sie grac jak na diamenta przystalo. Popelnianie tych samych bledow w kazej grze o ktorych zapewne nie masz pojecia tez nie pomoze. Musisz poradzic sie kogos bardziej ogarnietego, ktory mysli i jest w stanie podjac sytuacje za siebie i za kogos, a takze przedstawic alternatywne rozwiazania dla sytuacji w ktorej sie znajdujesz i sobie z nia nie radzisz. Jak juz ogarniesz swoje mozliwosci, mozliwosci swoich postaci, ktore mainujesz zaczniesz wygrywac i byc lepszy. Wtedy jedyna osoba na ktora #!$%@? bedziesz Ty sam. Bedziesz #!$%@? przez siebie dzien i noc jak to Ty nie #!$%@? akcji przez ktora padl Twoj carry czy nawet przegrales gre. Wtedy nie powiesz "A #!$%@?, tyle razy przegralem przez trolli to teraz moge i ja cos #!$%@?". Bedzie to najsmutniesza rzecz w Twoim zyciu, poniewaz bedziesz wiedzial ze to #!$%@? Ty. Wtedy jak osiagniesz dywizje, ktora byla dla Ciebie nie do pomyslenia wejdziesz na wykop i przeczytasz jak ktos narzeka na swoja bronzowa lige. Wtedy przypomnisz sobie moje slowa, lezka sie w oku zakreci i temu slabiakowi uzmyslowisz jego sytuacje.

A moze zrobic jakis wykopowy couching? Ja na EUNE nie gram, a tam jest najwiecej wykopkow. moze ktos bedzie chetny z kims zagrac i mu powiedziec co i jak? Ewentualnie dyskusje na tsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#leagueoflegends
  • 18
@funk: widzę że Ciebie też rozwalają teksty "siedzę w srebrze bo supportami nie można kerować gry" :D :D :D o jak ja kisnę z takich tekstów, tym bardziej że gram głównie suppami :D jest się w takiej dywizji na jaką się zasługuje i potrafi grać. Też żenujące są teksty "jestem w brązie bo mam samych trolli w teamie". Niech teraz taki ktoś pomyśli i się zastanowi ile razy wygrał grę bo
@funk: Mam konto na EUW i na EUNE , ale na obu serwerach ciągle jestem na poziomie golda i tylko przemieszczam sie pomiedzy III II i IV, a nie moge wbic tej platyny... Dzisiaj bede okolo 17 znowu zaczynac, moze masz ochote na jakis trening ? :) Nie musi byc ranked jesli obawiasz sie spadku mmr, chce tylko podejrzec twoje umiejetnosci i cos zapamietac z rozmow na tsie.
@adek_sggw: Wiesz, ja w poprzednim sezonie prawie d5 wbilem, lecz teraz nie moge wyjsc z p3. Takze jak chcesz mozna cos pograc, aktualnie mam przerwe od soloq i sobie gram pickami, ktorymi od zawsze sie chcialem nauczyc grac. W tej chwili to Draven :-) Pogramy, z checia pomoge. Jak znajdzie sie jeszcze ktos, kto chcialby pocwiczyc supportowanie to przekaze swoja wiedze na ten temat, poniewaz je mainuje tak jak top lane'a.
@Raxxo: Ja przegrywam gry zazwyczaj przez botlane, bardzo rzadko kiedy w moim teamie on wlasnie wygywa. Lecz to nie znaczy, ze jak przegra to sie gry nie wygra lecz jest naprawde ciezko.
@Raxxo: No ale botlane mimo wszystko to 2 graczy, takze oni sa w stanie jakos zrekompensowac jedna przegrana linie, lecz jak botlane przegra to juz ciezko. Nie raz gram tym supportem i keruje totalne warzywo jako adc i czasem on cos zrobi poza linia, lecz czesciej wlacza mu sie manmode i pada. I tak najlepsza gre jaka mialem to taka, w ktorej przegrywalismy od samego poczatku, roznica w goldzie wyniosla raz
@funk: Co ty, botlane ma bardzo mały wpływ na grę, porównaj sobie 5/0 mida do 5/0 adc. Jeśli ten drugi przeżył by z 2 sekundy to byłoby dobrze. AD Carry dopóki nie jest mega nafeedowany, to nie ma dużych obrażeń. Zmienia się to dopiero w late.