Wpis z mikrobloga

Zawsze jak czytam tego typu doniesienia, to mi się kosa w kieszeni otwiera. CUD #!$%@?, gościu był niepoczytalny, i "co zrobisz Bożenko? Nic nie zrobisz". Ktoś mu powinien giry połamać za to. No ja #!$%@?ę, ewidentna wina, 3 ciężko rannych, kilkunastu potrąconych z większymi lub mniejszymi obrażeniami. I co? I gówno. O czym my zresztą dyskutujemy, koleś #!$%@?ł się w tłum ludzi na deptaku, do cholery, nie przez przypadek, tylko jechał jak dziki. #


#januszepsychiatrii

Skoro jest niepoczytalny to zamknąć w psychiatryku na 20 lat. Po takiej groźbie zaraz by odzyskał "poczytalność". #


Państwo terapeutyczne nadal mocno zakorzenienie w głowie.

w takich sytuacjach sprawdziłby się stary dobry samosąd, a nie, zapomniałem, przecież żyjemy w państwie prawa #


Awatar PL tak bardzo współgra.

Skoro niepoczytalny to w kaftanik, do domku bez klamek i ze ścianami obitymi materacami, na kilka latek zamknąć i faszerować odpowiednimi lekami by nie stanowił więcej zagrożenia... #


Państwo terapeutyczne po raz drugi.

Przez tego debila, nie można już spokojnie wypić piwka na plaży bo prezydent Karnowski, wezwał do walki z alkoholem (gdzie ten gość był trzeźwy!), na plaży w Sopocie jest teraz tyle patroli wlepiających mandaty młodzieży, że głowa mała! Paranoja i efekt motyla. #


Nie polecam większości komentarzy z tego znaleziska.

#shitwykopsays #rakover9000