Wpis z mikrobloga

mama poprosiła mnie żebym zamówił jej coś w sklepie internetowym z USA i żeby mogła odebrać to u siebie w pracy. Złożyłem zamówienie, opłaciłem swoim kontem paypal, przesyłka została wysłana kurierem TNT innej możliwości nie było no i dzisiaj zadzwoniła pani z informacją, że przesyłka już jest i musi przejść procedure celną i prosi o dane takie jak nazwe firmy, dane, numer eori itp. Okazało się, że sklep wystawił fakturę na dane gdzie jest miejsce pracy mojej mamy zamiast jej danych. Co zrobić w takim wypadku? Czy sklep może zmienić tę fakture na dane mojej mamy? w mailu od TNT czytałem, że po 17 dniach zaczyna sie procedura odesłania więc troche mnie to martwi

#ebay #clo #zakupywusa #aliexpress #paypal #pytaniedoeksperta #import
  • 10
  • Odpowiedz
@fuurikuuri: @NieznanyAleAmbitny: moja mama pomyliła się i po prostu wpisała złe dane na rachunek, imie nazwisko i nazwe budynku w którym ma swoją działalność i chciała sobie tam tą paczke odebrać, pani z TNT powiedziała, że skoro na commercial invoice jest tak napisane to musi być na firmę. co teraz można zrobić? przecież te dane są zupełnie złe, a bez sensu żeby dla jednej rzeczy zakładać jakieś numery
  • Odpowiedz
@bart-bart: widziales ta fakture? Jesli jest nieprawidlowa popros o wystawienie prawidlowej. W tnt powiedz ze faktura jest zla bo jest wystawiona na adres korespondencyjny i powiedz ze chcialbys odprawe na osobe fizyczną bez eori.
  • Odpowiedz