Wpis z mikrobloga

@Pawciosl: co to znaczy ''bardziej prosta''? to jest obrazek z neta pierwszy z brzegu, chodziło mi o samo ułożenie dłoni i klimat. można łatwo taką wizualizację w Photoshopie zrobić, ale ogólnie to motyw dość średni, bo nie pasuje na zbyt wielu miejscach. gdzie byś miał coś takiego zrobić? na jakiej części ciała?
@SScherzo: Kiedyś zrobiłam znajomemu taki szkic ideowy dla typa ze studia, bo jak zobaczył opis na parę zdań to rzucił 'panie, ja tyle to w rok nie czytam' i zasugerował, coby mu przynieść jakiś obrazek. : D na jego podstawie zrobił już fajny projekt.
@zupa_z_kasztana: Mógł by mnie ktoś pokierować na motyw jak bym opisał sytuacje i historie z moimi rodzicami. Kumpel kiedyś mi podsunął pomysł dymiącego noża z imionami. Na początku spodobało mi się ale później odpuściłem..
@Pawciosl: i pewnie czarno-białe albo w sepii? imho nie będzie to wyglądać najlepiej, bardzo przeciętnie i jednak taka ręka wygląda wtedy tak, jakby Ci wyrastała z ciała... więc trochę głupio. warto na dole dodać jakiś element, ale też ciężko coś dobrać, żeby nie nasrać byle czym i odwrócić uwagi od najważniejszego.

tu jest na przykład taki wzór z dłońmi zożonymi do modlitwy i z nieśmiertelnikami - słabo to wygląda moim zdaniem.
SScherzo - @Pawciosl: i pewnie czarno-białe albo w sepii? imho nie będzie to wyglądać...

źródło: comment_F8wL23y8ANDXyCF1HGyPIByiuQgzxaCo.jpg

Pobierz
@zupa_z_kasztana: Dla mnie to jest bardzo życiowe.. nie jest to jakieś tam dla szpanu tylko dla mnie. I chce mieć oryginalny tatuaż którego jeszcze nikt nie miał i nie będzie miał. Chce żeby to była moja wizja która będzie mi się podobać przez całe życie i miło wspominać moich rodziców...