Wpis z mikrobloga

@Pawciosl:

I chce mieć oryginalny tatuaż którego jeszcze nikt nie miał i nie będzie miał.


Twój pomysł nie jest oryginalny, o czym pisałam wyżej, ale to zignorowałeś razem z resztą mojej wypowiedzi ;) ja bym sobie darowała w ogóle motyw dłoni, bo takie rzeczy średnio na skórze wyglądają, i skupiłabym się na samym nieśmiertelniku skomponowanym z czymś innym, co byłoby na przykład związane z Twoimi rodzicami, albo czymś, co będzie po
@Pawciosl: nie mówię o jakimś oczojebnym wzorze, tylko o stonowanych barwach, w tak zwanych brudnych odcieniach. ja bym widziała na przykład jakiś ładny bez w ciemnym fiolecie, spomiędzy którego by wychodziły te nieśmiertelniki. no i do tego ciemnozielone listki czy łodyga. coś w tym stylu jak na obrazku, ale ciemniejsze barwy. jest to taki kompromis, bo jednak takie czarne tatuaże są po prostu nudne i warto dodać trochę koloru. w czerni
Pobierz
źródło: comment_QVepQkcICHqZ0NW25lO0ir65VCqKLkZn.jpg
@SScherzo: Dużo miałem pomysłów boje się że go w ogóle nie zrobię, bo w każdym jest coś takiego co może nie pasować. Własnie chodziło mi że oczojebne są strasznie brzydkie. A takie komponujące się kolory mogą być ale żeby nie było ich przesadnie dużo.
@Pawciosl: albo takie chryzantemy i nieśmiertelniki, jeśli nie chcesz w kolorze. imho wygląda ciekawie i to by było oryginalne, chociażby przez wzgląd na styl. i wygląda to po prostu estetycznie. no i chryzantemy też się kojarzą jednak z pogrzebem, więc by pasowały w kontekście zmarłych rodziców.

kolorów jest masa do wyboru, tusze można też mieszać, więc dobranie ich nie jest problemem w razie czego :)
Pobierz
źródło: comment_Fv0Tzt1T4w0OGDGnL6r5wKqEF5RkQdiZ.jpg
@SScherzo: Nie no co do kwiatów to ciężko zrobić tak żeby to nie wyglądało na zwiędłe lub straszne (w przypadku B&W) a tu nie o to chodzi. Bo nie chce żebym sobie przypominał przez co przechodziłem po morderstwie mojej matki lub śmierci mojego ojca. Musi to być tatuaż który będzie wzbudzał we mnie radość i dobre wspomnienia.
@Pawciosl: no to może jednak kolor? czerń generalnie nie kojarzy się z radością, a bardziej ze smutkiem właśnie. taki motyw po prostu z kolorowymi kwiatami jest radosny, bo jednak kwiaty kojarzą się przeważnie z wiosną, przyrodą budzącą się do życia, naturą i w ogóle. możesz dobrać też takie kwiaty, jakie lubiła na przykład Twoja matka, jeśli kojarzysz. albo coś, co oboje lubili, niekoniecznie już nawet kwiaty. jest sporo możliwości, byleby nie
Mama lubiła strasznie słoneczniki a ojciec bardzo interesował się kosmosem wszechświatem i tego typu rzeczami.

Nic nie zastąpi tatuażu niż sami rodzice obok....

Akurat w gustach kobiet żaden facet nie zastąpi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SScherzo:
@Pawciosl: nie no, ale sam pomysł słoneczników nie jest głupi. gdyby zrobić czarno-biały jak ta chryzantema, którą wrzuciłam, to wyglądałoby bardzo ładnie moim zdaniem. proste, ale jednak oryginalne i bez zbędnego kiczu czy żałoby. albo w kolorze oczywiście, ale tutaj jednak musiałbyś mieć dużo żółtego na ciele, choć powiem Ci, że też można tak wycieniować taki kolor, że nie będzie jaskrawo i tandetnie.
@SScherzo: Dobra w sumie porwałem się z motyką na słońce z tym pomysłem z dłonią. Będę jeździł po konwentach (pierwszy w poznaniu) i zobaczę co tam tatuażyści mi powiedzą zobaczę prace jakieś może znajdę natchnienie.