Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane! Udało się! Powiedziała tak! Najlepsze jest to jak wyszło... pojechałem jak gdyby nic do pracy (wziąłem dzień wolny, ale o tym nie wiedziała). Pojechałem do kwiaciarni, przebrałem się w garniak u kumpla, wróciłem do domu. Musiała mnie widzieć z balkonu jak szedłem z bukietem róż bo otworzyła mi drzwi zapłakana. Wszedłem, na kolana, wędka-spławik i nawijam! Odpowiedź "TAK!". O 14 jedziemy na obiad, a najlepsze przed nami bo o 18:30 wylatujemy do Paryża!!!!!! Mireczki dziękuję za pomoc :* #wygryw #krakow #zareczyny
  • 29
@IdzieGrzesPrzezWies: ej bez śmiania miałyby płatki róż w sypialni po przebudzeniu, szampan do wanny na dzień dobry i zapinanie kłódki na moście (pomysł mireczka, żeby poczuć się jak gimbaza...), ale opowiedziałem siostrze mojej narzeczonej (jupi) i powiedziała, że ona tego nie kupi i poszedł spontan :)
@nekti: życie na bogato :P jak się daje szmaragd zielony (nawiązanie do nazwiska) to trzeba trochę czerwieni (płatki róż)... a na ślub nie dałem rady czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arte008: Szczere gratulacje. Ja się w maju oświadczałem na zamku w Golubiu. Wynajęliśmy pokój w ramach wycieczki (bo w części hotelowej nas jeszcze nie było) i przy okazji się oświadczyłem. Polecam jak ktoś pomysłu nie ma.