Wpis z mikrobloga

Do nagrody za najładniejszą partię zgłosiło się wielu zawodników z obu turniejów. Przyznam, że miałem wątpliwości, która partia najbardziej zasługuje na nagrodę, bo przynajmniej trzy zostały rozegrane na naprawdę wysokim poziomie i każda z nich zasługuje na uznanie.

Ostatecznie nagroda za najlepszą partię trafia do @10paszonow za partię z zawodnikiem o nicku na kurniku krzysztofik88.

Pozostałe dwie partie, które przegrały o włos ze zwycięzcą zostały zagrane przez medalistów turnieju - w tym jedna między nimi. Są to partie @Bimi - @mikroice90 oraz @mikroice90 - NN (nie zostało mi podane, kto był przeciwnikiem). Dla obu zawodników zorganizuję także nagrodę, bo ich partie były na tyle ciekawe, że także zasługują na wyróżnienie :)

Reszcie kandydatów dziękuję za zgłoszenie i zapraszam do udziału w kolejnym turnieju jeśli się odbędzie :)

Wołam zainteresowanych:

@Myszkowski @damianmef @les: @Pytongino @mgmgmg @merqn @kierczu @prusi @leithain @Dewastators @donio721 @pedrollo

Zgodnie z obietnicą, nagrody prześlemy pocztą, zaś analizę zwycięskiej partii zamieszczę w przeciągu najbliżeszego tygodnia. :)

@zly_wieczor - wołam :)

##!$%@? #szachy #turniejszachowy
  • 8