Wpis z mikrobloga

Jako że mija mniej więcej rok od rozpoczęcia mojej przygody z siłownią, to pozwolę sobie wrzucić tutaj kilka zdjęć, które pokazują jakąś tam przemianę. Wagowo startowałem od 75 kg (krasnal jestem), zszedłem do 69 i tyle przez jakiś czas trzymałem, od tego czasu #tylkomasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obecnie na wadze 73,3 kg, z powodu ostatnich upałów zrobił się trochę zastój. Chciałbym dobić do 80 kg, ale zobaczymy jak będzie się sylwetka rozwijać. Wyniki siłowe na tyle na ile jestem w stanie określić to: martwy 155kg x 2 (martwy w planie mam jako ostatnie ćwiczenie, dodatkowo sprawdzałem w ostatniej serii, więc myślę że jakieś 10kg więcej powinienem dać radę unieść), przysiad 125kg x 3, wyciskanie leżąc 90kg x 4 (to na skosie, nie mam obecnie w planie wyciskania na płaskiej). Jeśli chodzi o dietę, to teraz sprowadza się ona w moim przypadku do pilnowania podaży białka:D

#mojaforma
Pobierz
źródło: comment_aFx5lTN7K0IrbOxV7aQyIaHRjj5Am1yP.jpg
  • 18
@Elephant-gtx500: Ja robię póki co tak: w dzień z resztą nóg 6 serii po 10-12 ruchów na maszynie siedząc, później 2 serie po 20-25 powtórzeń na smithie stojąc na podwyższeniu. W drugi dzień (razem z plecami) nieco podobnie, tj. 6x10-12 na suwnicy + 2x20-25 siedząc na maszynie.