Wpis z mikrobloga

Ktoś mógłby napisać - stulejarze, ja zapytuję chłopaki, jaką piosenką romantyczną staracie się zaimponować dziewczynie?

Prowadzę konkurs, całkiem #nocnazmiana zawsze i czytam te "gorące", to jakaś tragedia, im większy przegryw, im większy taki zwyczajny, który np. się odezwie do dziewczyny na mieście, w pracy, dostanie numer... to już na mirko wygryw i.... wołaj, wołaj, taktyk, wołaj. To kutwa straszne jest, bo jakby normalne.

#slowotok ##!$%@?

tak więc, uruchamiam mały konkurs #muzykacholeryka (zasady pod tagiem) / do 10 piosenek, bo wcześnie muszę wstać.

czyli... w obie strony, czyli tematyka - "piosenka, która moim zdaniem powinna zawrócić w głowie mej ukochanej"

ode mnie, tak na początek, muzyka pytająca
choleryk - Ktoś mógłby napisać - stulejarze, ja zapytuję chłopaki, jaką piosenką roma...
  • 8
oczywiście dziękuję za podrzucenie piosenek pod wpisem, rozumiem, że nie każdy zna zasady konkursy #muzykacholeryka , ale polega on na tym, że piosenki lecą do mnie na priv, nie odkrywamy ich, a potem, a potem... ja się nimi opiekuję i podrzucam z jakimś tam komentarzem :)