Wpis z mikrobloga

Mirki, już ktoś o tym pisał, masturbacja to #!$%@? narkotyk. Stulejarz nigdy nie wyjdzie ze #!$%@? jeśli nie pozbedzie sie tego nałogu. A wiem o czym mówie. Fapałem przez parę lat, kilka razy dziennie. W tym roku wyjechałem na 10 dni na wakacje. Przez ten okres nie fapałem (do żadnej loszki oczywiscie nie zagadałem bo #!$%@? motzno). A wiecie dlaczego? Bo #!$%@? się nie nudziłem, zapomniałem o tym. Zauważyłem że dodało mi tu dużo pewności siebie, no byłem kimś innym! Wróciłem do domu i sobie przypomniałem - no tak, FAP!

Doszłem wtedy w parę minut (a wiec 2-3 razy dłużej niż zwykle xD) i wtedy jak za dotknięciem wrocilo cale #!$%@? wraz z brakiem pewności siebie. Wtedy olśniło mnie, zauważyłem że moje zycie jest takie #!$%@? przez narkotyk ktory zażywałem z nudów...

Po tym jednym fapie starałem się kontrolować, ale ciezko było gdy piwniczenie motzno, noi wytrzymywałem po 3-4 dni. Ale po pewnym czasie wytrzymałem 8 dni bez wysiłku. Wtedy fapłem ale duzo sie nauczyłem xD Zauważyłem ze tak od 10-12 dni bez fapu da się wyjść z tego nałogu. Najgorsze są pierwsze trzy dni, dlatego polecam wtedy wysiłek fizyczny, zeby potem nie miec sily na fap xD

Noi teraz jestem tutaj, całe #!$%@? 19 dni bez fapu i będzie więcej. Mirki, macie jedno życie. Nie straccie go na #!$%@? i fap całe zycie. Życzę wam z calego serca wyjscia z nalogu.


#nofapchallenge #nofap #wygryw
  • 25
  • Odpowiedz
@gadatliwy_mirek: Zaraz, mówisz że masturbacja jest przyczyną #!$%@? społecznego a nie #!$%@? dzieciństwo i pato w domu? Patrząc po kucach i stulejach to sądzę że u połowy z nich conajmniej stary chlał albo lał matkę.
  • Odpowiedz
@TomZa11: U mnie wyglądało to tak że masturbacja odbierała mi całą pewność siebie (i rozum człowieka) i dzięki temu wszystkiego sie balem. Jak wyszedlem na dwor to czulem sie tam strasznie sztucznie, jakbym tam nie pasowal. No moze az taki nie byl to problem z tym strachem ale np. glupie spojrzenie na kasjerke w sklepie to byl stres over 9000
  • Odpowiedz
@gadatliwy_mirek: Lepszym wyjściem jest nie wchodzenie na ten portal. Jednak sam się nudzę w pracy i wchodzę, Dużo jest tutaj zawistnych polaczków którzy wrzucają nawet pod ten tag erotykę. Zaraz będę prostował kolejna wskazówkę. Trzymaj się cumplu!
  • Odpowiedz