Wpis z mikrobloga

@progresywny: w tych autobusach na linii 17/18 to #!$%@? nawet szyby się pocą. Ostatnio myślałem że zejdę, jeszcze żule jadą w taki gorąc, #!$%@? wszędzie, 0 nawiewu w autobusie, i jak jest korek to można umrzeć.
@progresywny: zawsze mnie to uspakajało. takie troche morze dla ubogich.

jeszcze jak się cieszyłem jak długo nie było hamowania i ta woda się zbierała po jednej stronie żeby potem #!$%@?ć z impetem na drugą.

eh tęsknie czasami za jazdą w mpk
@xadereq: To akurat była 10. Przypomina mi się pewnie #coolstory. @piteross: Wsiadam w zimę na KUL do autobusu myślę cholera fajnie pusto na środku, jakoś nie ma ścisku nie będzie mi żaden dziad dmuchał czosnkiem w facjatę. W momencie przekroczenia progu pojazdu czas zwolnił, zrozumiałem co jest grane, do tego zobaczyłem stłoczonych ludzi w dwóch końcach autobusu. Ujrzałem go. Wielkiego Pana siedzącego w środkowych rzędach. Odór jaki nawiedził me
@progresywny: ciekawe czy dojechał na Woodstock XD Cóż, ja lubię wszystkie nowe przeguby, bo tam klima działa i elegancko można dojechać w kilka miejsc bez pocenia się jak świnia i wdychania zapachu brudasów.