Wpis z mikrobloga

#bekaznastolatek #nastolatki #beka #bekazrozowychpaskow powiem wam mirki niezła beka teraz z tych nastolatek małe #coolstory laska chodziła z znajomym z licbazy jakies 5 lat ona młodsza od niego obecnie 17 albo 18 lat ma laska nie wiem dokładnie. codziennie nowe zdjęcia z nim i w ogóle niedawno wrzucili on zdjęcie jak wytatuował sobie jej imie gdzieś na ręce a ona jego imie na plecach. pare dni temu jakies wpisy jak to jej smutno i w ogole a dzisiaj zdjęcie pociętej ręki żyleta i jakies smutne sentencje czy #!$%@? wie co pod zdjęciem bo już z nim nie jest XD ##!$%@?
  • 4
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: Ja jak bylam w salonie i kobita pracowala nad moim tatuazem bylam swiadkiem swietnej sceny. Para nastolatkow 18-19 stwierdzila ze to milosc do konca zycia i wytuatuuja sobie pierwsze litery imion, on jej, ona jego. Na nadgarstku.

Laska siedzi wytrzymala, widac ze lzy leca.

On usiadl i od razu jak uslyszal maszynke "nieee niee ja nie chce' bedzie bolalo?" I generalna panika. W salonie wszyscy w smiech, laska #!$%@? jak
  • Odpowiedz
Na odchodne tatuazysta do tej laski - cos czuje ze za miesiac bedziesz jakiegos Marcina, Michala albo Mariusza szukala XD


@fuurikuuri: Do "M" zawsze można sobie dorobić "Mama" czy coś xDD
  • Odpowiedz