Wpis z mikrobloga

#wislakrakow

Już nawet na Wisłaportal.pl pisane i pozytywnie oceniane są komentarze krytykujące sytuację w klubie, Bednarza i mówiące o uczestniczeniu w bojkocie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nilhir: Najazdy na Bednarza były od dawna wśród kibiców.

Ale w tym momencie już nikt nie wierzy w "jeden gorszy sezon", wszyscy widzą, że z obecnymi działaniami Wisła nie wyjdzie z dołka w którym się znajduje.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: Wisłaportal to jedna z ostój ludzi, którzy go bronili i ludzi o poglądach, że kiboli to najlepiej wywalić ze stadionu. Wchodziłem tam często czytać sobie dla zabawy komentarze, ale widząc teraz oburzenie ludzi stamtąd to wiem, że będzie to szło w coraz lepszą stronę :)
  • Odpowiedz
@nilhir: Ja niestety obawiam się, że wcale nie pójdzie to w lepszą stronę. W tym sezonie obstawiam, że czeka nas walka o utrzymanie. Z kasą w klubie słabo, z atmosferą i współpracą też. Rozwiązanie? W-----ć połowę zarządu, drugą solidnie ustawić do pionu, w-----ć Franza i wreszcie zacząć coś trenować zawodników. Ale tak się nie stanie.

Wisła z 2012/2013 to kalecy, w porównaniu do wisły z 10/11... I my ponoć chcemy
  • Odpowiedz
@diarrhoea: No niestety, czasami trzeba coś przeboleć żeby w przyszłości mogło być lepiej. Zarząd, który prawie, że składa się tylko z Bednarza, widmo-Rada nadzorcza i (z całym dla niego szacunkiem, nie powiem o nim nigdy złego słowa) nieinteresującym się ostatnio Cupiałem. Z czymś takim będziemy tylko spadać w dół aż w końcu się rozbijemy, dlatego trzeba drastycznych zmian...
  • Odpowiedz
@diarrhoea: Ale wyniki są dobre.

5 miejsce w tamtym sezonie mimo szpitala na wiosne uważam za bardzo dobre.

Teraz te 2 remisy które mogły być zwycięstwami przy ciut lepszej grze to nie jest zły wynik.
  • Odpowiedz
@Randallovy: @diarrhoea: widać, że to dawno nieaktualizowane informacje (na oficjalnej) - niby 4 mecze rozegrane w tym sezonie (3 w T-ME i 1 w PP), a dopiero 2 kolejki za nami :D

A co do kiepskich wyników, to jeszcze nie tak dawno trafiały się mecze, gdzie gra się nie kleiła, nic nie chciało wejść, ale kibice "wpychali" swoim dopingiem piłkę do bramki. Nawet w ostatnim sezonie była passa
  • Odpowiedz