Wpis z mikrobloga

Incepcja polskiego politycznego piekiełka osiągnęła najbardziej niszczący mózg poziom.

Antylewicowa lewicująca pseudoprawica wytyka lewicowość i pseudoprawicowość skrajnie antylewicowemu prawicowcowi, który antylewicowej pseudoprawicy zarzuca lewicowość. We need to go deeper.

#4konserwy #neuropa #korwin #krul #pieta #4kuce #pewniebylo #mindfuck
KazachzAlmaty - Incepcja polskiego politycznego piekiełka osiągnęła najbardziej niszc...

źródło: comment_FdN7GykS1MFAAvFiUPJjXizvl9L93NVH.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SirBlake: Wiem, sprowadzam sobie tylko dla heheszków temat do płytkiego lewica/prawica ;) Jak widać patrząc w taki sposób na polski chlewik polityczny wychodzi, że właściwie wszędzie lewacy bądź wszędzie prawacy, zależy kto analizuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@walet: Tzw jak lewicowe poglądy, można prosić o szczegóły? Z tego co słyszałem z jego wypowiedzi to nie tępi on mniejszości, ale też im jakoś specjalnie nie sprzyja. Jest również wierzący i nie przepada za ruchami typowo lewicowymi jak np. feministki, zieloni. Nie wiem gdzie ta jego lewicowość. Osobiście patrzę jedynie na program gospodarczy partii, ale jak słyszę że JKM jest lewicowy obyczajowo to trochę mnie to dziwi.
  • Odpowiedz