Wpis z mikrobloga

Chciałbym zamówić z #aliexpress do Niemiec taki oto plecak: http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-SWISSGEAR-brand-hiking-camping-equipment-15in-laptop-school-leisure-backpack-rucksack-knapsack-hydration-pack/1979710684.html.

Wiecie może jak ma się sprawa z opodatkowaniem i ewentualnym zatrzymaniem paczki za kupowanie p------k? W internecie jest masa sprzecznych informacji więc może tutaj znajdzie się ktoś kto kupuje i wysyła do Niemiec. Chętnie poznam też inne propozycje plecaków miejskich - obowiązkowa jest kieszeń na laptopa i organizer.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@januszcebula: I jak sprawy sie mają? Nie było problemów? Ja teraz zastanawiam sie czy zamówic parę pierdół ale nie mam pewności jak to z tym urzędem celnym tu jest...

Pozdr :)
  • Odpowiedz
@Amelie: Paczkę musiałem odebrać w celnym. Zapłaciłem coś koło 8E podatku. Większych niedogodności nie było. Stanowczo odradzam kupowania p------k - można na tym wiele stracić (duże kary i inne problemy).
  • Odpowiedz
@januszcebula: dzieki za odp.

Ja zamowilam taki top sportowy ale niby 'bez metki', jednak możliwe że też będę musiała podatek zapłacić...?

Ta pierdoła kosztowała coś kolo 3 euro.

Dostałeś pismo z celnego i tam musiałeś pojechać czy wszystko drogą elektroniczną się odbyło?
  • Odpowiedz