Wpis z mikrobloga

Ludzie co sie #!$%@? to nawet nie wiem. Jade sobie rowerem i jak startowalem z krzyzowania i nacisnalem na pedal to sie urwal. No co miny ludzi na ulicy to nawet nie wiem. Urwal sie ten pedal od strony zebatki. Z tego co widzialem jest tam sruba i da sie go odkrecic czyli nie trzeba wymieniac tam chyba wszystkiego. Orientuje sie ktos mniej wiecej ile taka przyjemnosc wymienienia pedalow moze kosztowac? albo ktos poleci w #lodz fajny i tani serwis rowerowy? Niby mam najblizej do serwisu na ul. wydawniczej to chyba sie tam przejde.

#rower #gorzkiezale #bekazemnie

  • 18
@Camel665: No jak probuje wystrzelic ze skrzyzowania a mi na srodku odpada pedal. No beka taka ze masakra

@jurny_juhas: pociagnie mnie to po kieszeni? widzialem na ich stronei jakies pedaly po 40 zl. A boje sie ze bedzie typowy polski " panie tu ze stupinidziesiat bedzie " :P
@mirkobiniu: dobrej jakości korbę można kupić do 150zł (alivio/acera). Powinni je mieć. Tylko jak będziesz kupował to idź z rowerem, bo może się okazać, że kupisz część na inne mocowanie (kwadrat/octalink)