Wpis z mikrobloga

Yay ktos uznal loliconow za normalnych. Teraz czekam na odpowiednia ustawe i biore sobie jedenastolatke za zone xD

Ja mam na to #!$%@? i mam zbyt mala wiedze zeby cokolwiek madrego na ten temat powiedziec. Robcie co chcecie poki nikomu innemu krzywdy nie robicie.
@zeligauskas: Mam kumpla lolicona więc wiesz, to to tam nic strasznego xD

Moim zdaniem to tam kazdy powinien w zyciu byc szczesliwy. Kurna, przez prawie 10 lat mialem depresje i uwazalem ze nic nie chce z nia robic bo mi z nia dobrze, a teraz jak pomysle o zakonczeniu tego balaganu to... ciesze sie. Kurna, nigdy nie sadzilem ze to napisze ale tak, ciesze sie, chyba pierwszy raz w zyciu. Dlatego
@miomol: nie wiadomo czy na pewno mamy jedno życie :p

Pomysl o tych biednych ludziach co beda po Tobie sprzatac/beda swiadkami. Ja chyba przez takiego goscia sam mam problemy, ale to historia na inny dzien.

Teraz jade znalezc 3d loli!

@zeligauskas: Nobody cares. Tyle rzeczy co ja już w życiu widziałem, że jakby koło mnie taki placek spadł to zapewne bym pomyślał "szkoda chłopa, ale teraz jest w lepszym miejscu" i poszedł dalej. Serio, przez te 10 lat miałem tak #!$%@? że potrafiłem z kimś rozmawiać udając że się cieszę a w środku byłem gotów otworzyć okno i skoczyć. Potrafiłem siedzieć sobie spokojnie na lekcji i nagle łzy same z oczu