Wpis z mikrobloga

Kilka tygodni temu @skew zachęcił mnie do używania wykopu bo chociaż byłem zarejestrowany niezbyt często go używałem.

System powiadamiania czyli wiecznie otwarta karta w przeglądarce nie był dla mnie wygodnym rozwiązaniem więc stworzyłem apkę która wykorzystuje system powiadamiania #osx .

Link do githuba. ->TU

#programowanie #python #apple #powiadamiam #oswiadczenie
p.....n - Kilka tygodni temu @skew zachęcił mnie do używania wykopu bo chociaż byłem ...

źródło: comment_hDCMazRFzRgaWpIXU8e4xdPaOytIvRys.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawisoon: nie. Pytam się o Twoje zdanie odnośnie tego jak Ci się pracuje na każdym z tych os'ów, chyba, ze pracowałeś tylko na macos chodzi mi o wygodę użytkowanie itd :D
  • Odpowiedz
pracowałem na każdym z możliwych os. Jedynie FreeBSD nie próbowałem.

Od podstawówki do 1 gimnazjum był windows i tylko windows bo byłem zielony jeżeli chodzi o komputery itd.

Potem siostra pokazala mi ubuntu i zaczęła się walka tych 2 systemów na moim komputerze. Do ostatniej klasy liceum używałem Ubutnu -> Mint-> ZorinOS -> ElementaryOS na przemian z W8 i na koniec zostałem przy W8/ Mint.

Na
  • Odpowiedz
@pawisoon: zamierzam zaryzykować, ale to jak będę wymieniał lapka i będę zarabiał. Na razie mam porządnego nawet, z ubuntu i w8 na pokładzie i nie narzekam, chociaż częściej korzystam z ubuntu (win 8 właściwie tylko w niedziele, zeby mnie nie kusiło do uczenia się i pracy;) (na win mam narzędzia ale jak mam w tej konsoli pisać to jestem chory :D) i w sumie kuzyn ma osX i w sumie
  • Odpowiedz
a nie jest tak, że push notification na osx można wysyłać jak jest przeglądarka wyłączona?


@dstranz: Można ale tego nie dodałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem tylko jak z szybkością reakcji ale skoro w yosemite rozszerzenia dostały swoje preferencje to mógłbyś się temu przyjrzeć.
  • Odpowiedz
@d__k: ja grałem kiedyś w bf. Teraz tak jak pisałem do pc mam jedynie dostęp przez Team viewer ale nie jest wygodnie tak pracować z odległości 2000 km :/

Na pc postawię niedługo serwer bo planuję większy projekt dlatego muszę stworzyć wszystko na sucho a potem rozpocząć z kopyta :D
  • Odpowiedz
@pawisoon: ja też gram w civ(jest na osX na steamie) i w bf ale to raz na pół roku przez 2-3h. dosłownie. Chyba już wyrosłem z gier (oprócz civ i fify) i troche czesu mało. Jak to 2k km?
  • Odpowiedz