Wpis z mikrobloga

Oczywiście można się było tego spodziewać po wszystkich januszach i wielkich ekspertach którzy wiedzą więcej o kolarstwie niż sztab ludzi kompetentnych w grupie omega.

Ogólnie przez cały czas przecież Kwiato był cały czas aktywny w zasadzie to Polacy pokazali się bardzo dobrze na tegorocznym turze, gonili, uciekali, rozprowadzali no i wygrywali. Czego chcieć więcej. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kolarstwo #tdf #tourdefrance #szymonbike
hqvkamil - Oczywiście można się było tego spodziewać po wszystkich januszach i wielki...

źródło: comment_sW1MONfi03FMseu42P4daJUhu1sYmTnA.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@hqvkamil: czego wymagać od januszy którzy pierwszy raz w tym roku o kolarstwie usłyszeli po zwycięstwie Majki. Kwiatkowski był chyba najaktywniejszym zawodnikiem walczącym i o generalke i o poszczególne etapy przez ponad dwa tygodnie, pokazał się z bardzo dobrej strony
  • Odpowiedz
@hqvkamil: @piotrass007: @Ejszyn: @Elthiryel: Ludzie nieznający kolarstwa, a przede wszystkim ci niemyślący nie wiedzą, że to nie kolarz decyduje o tym jak ma jechać, a dyrektor sportowy jego teamu.

Widać to właśnie po Rafale- był w genialnej formie (ha, jak ciągnął na podjeździe na pierwszych górach), ale miał pomagać Alberto więc teraz dziwota "dlaczego jest tak nisko w kwalifikacji jak jest tak zajebisty?".

Ot, cała tajemnica kolarstwa.
  • Odpowiedz
@hqvkamil: Raczej po prostu był zmęczony po Giro, bo tam dawał radę. Tutaj początek miał dobry a dalej to już zmęczenie dało o sobie znać. Widać to było na dziejszej czasówce. Mam nadzieję, że w przyszłym roku kwiato zdobędzie top3 w którymś turze.
  • Odpowiedz
@hqvkamil: Celowo nie czytam komentarzy w takich miejscach, jak widać dobrze... Jak się kolarstwem od lat interesuję to nie mam ochoty czytać wypowiedzi bandy ignorantów. Chociaż widzę też trochę ludzi, którzy są "nowi", ale nie udają ekspertów i usiłują się czegoś dowiedzieć.

@Traviu: Podejrzewam że Majka będąc nawet od początku wyścigu nastawiony na "lidera" wiele by nie ugrał, był ujechany po Giro i o tym że musi wystartować dowiedział się
  • Odpowiedz
@Elthiryel: Myślę, że gdyby trzymał się lidera to mógłby być spokojnie w 10 na koniec (tracąc niestety w czasówce).

Oczywiście jazda Kwiatka i Majki jest najbardziej na plus. Dzisiaj Bodnar również pokazał, że jest dobrym czasowcem.

Co do TdP to mam mieszanie uczucia. Kolarze tacy jak Gołaś, Majka czy Kwiatkowski wyglądają jakby byli pod presją, że to wyścig w ojczyźnie więc MUSZĄ, a nie chcą się dobrze pokazać. Było to widać
  • Odpowiedz
  • 0
@hqvkamil: Kwiatkowski wyraźnie opadł z sił. Ale w tdf pokazał się z fajnej strony. Uciekał, był nawet wirtualnym liderem tdf.

Majka na Giro też wyraźnie opadł z sił w końcówce, ale na tym polega kolarstwo wolne od dopingu. Zawodnicy opadają z sił.
  • Odpowiedz