Wpis z mikrobloga

Ktoś się pokusi o analizę piesełów? Mam trochę, a dawno o nich zapomniałem i wcale ich nie śledziłem. Pozbywać się po 34sat czy czekać na odbicie?

#kryptowaluty #dogecoin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robroypl: Bez przesady, wolong tylko zakłócił jej naturalny cykl, a raczej nie wolong tylko armia frajerów za nim podążająca.

@robert919: Jak nie są obecnie warte milionów to zostaw i czekaj. Strata niewielka, a jeśli kiedyś trafi się kolejna pompa na krypto to pierwsze porządnie wystrzelą btc, ltc i doge. Teraz jest czas zakupów, a nie realizacji zysków.
  • Odpowiedz
@DK13: Trochę tego jest, ale wolę sprzedać po prostu na giełdzie niż bawić się z tym prywatnie.

@Arrival: Jest tego tyle, że jakiś pieniądz bym jeszcze z tego wyciągnął. Zastanawiałem się czy kiedyś jeszcze wejdziemy na 100sat. O ile dobrze kojarzę to halving był, myślałem, że to podniesie trochę wartość.
  • Odpowiedz
@blacktyg3r: ludzie zapominają jak działa psychologia. Jeżeli bitcoin pójdzie w górę to i litecoin w drugiej fali... i dogecoin w trzeciej, bo przy każdym dużym wzroście nowi ludzie słyszą o kryptowalutach i sobie mówiąc "na bitcoina teraz to już za późno... w takim razie może coś inneg? :)
  • Odpowiedz