Wpis z mikrobloga

@Pstek: Mam, mam go! Rejestr umów i innych zobowiązań z Urzędu Miejskiego #wroclaw.

Pierwszy wniosek w tej sprawie złożyłem 2 miesiące temu. Kilkakrotnie na mirko o tym pisałem. Teraz dostałem wyciąg z niego za 1,5 roku w formie jaką wybrałem.

Dostępne na http://ochrona.jawne.info.pl/magazyn-danych/2014/UM-Wroclaw/ .

To jednak nie wszystko ( ͡º ͜ʖ͡º) Przesłane zestawienie nie zawiera kontrahentów itp. Uważam, że prowadzone są jeszcze co najmniej 2 rejestry umów w urzędzie. Mam na to szczątkowe dokumenty. Ale o to spotkamy się w sądzie jak znajdę na to 100zł (zwrotne koszty sądowe).

#wygryw #informacjapubliczna #prawo #rejestrumow
adam-dobrawy - @Pstek: Mam, mam go! Rejestr umów i innych zobowiązań z Urzędu Miejski...

źródło: comment_oxsxGRytK2OrsQjZTUiC2OQJscfF8jpd.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@adam-dobrawy: Wow o.O

Dokładniej co chcesz teraz osiągnąć? Znaleźć tą dziewczynę co mi o tym opowiadała czy tą fakturę :D?

Szacunek za chcenie się w użeraniu z nimi i znanie prawa :) ja już całkowicie zapomniałem że w ogóle pisałem z kimś o tym.

Jeśli cię to interesuję, to na przestrzale ostatnich kilku miesięcy rozmawiałem z jakimś policjantem, który opowiadał mi o przetargu na czytniki/terminale które kosztowały za jeden 8000zł(?) albo
  • Odpowiedz