Wpis z mikrobloga

Soundcloudowy przegląd. Dawno nie badałem streamu, ale wygląda, że coś oprócz club mixów i house'u jest. W oczy rzucił mi się remix Liars, który jest bardzo Liarsowy - przydumana obskurność, 10/10.

Devendra Banhart - Golden Girls (LIARS Remix)

Z #dope 'owatych rzeczy: Outset ROBOKIDa - szczerze to o wcześniej o nim nie słyszałem. Uwielbiam takie oscylatorki jak w tym intro - podobny dźwięk na syntezatorze uzyskał. Drugi buildup (jeżeli był pierwszy - to było raczej gładkie przejście) jest całkowicie wybijający, ale następujący po nim powrót do głównego tematu, daje przyjemny efekt. #eksperymentujo

ROBOKID - Outset

Future funkowy refix Saint Pepsi. W intro typowe dla vaporwave'owego fiku miku. +:n:+ +:t:+ (aka. Nvoki najwyraźniej - trochę takie wtf, czemu) zrobił tak właściwie refixa remixu, który imo może nawet jest trochę lepszy od fixu.

Saint Pepsi - Fiona Coyne (Maxo Yo - Yomix)(Nvoki Refix)

Całkiem przyzwoity, 20 minutowy, vaporwave'owy mix od vaporwave'owego majstra: マクロスMACROSS 82-99 ( #randomanimeshit ). Z jako-taką znajomością oryginałów, to poczuć można, że technicznie dupy nie urywa, ale ogólny vibe jest mocny - płynie na fali i te sprawy ( ͡ ͜ʖ ͡) Jakieś chiptune'owe wrzutki i przejścia też MACROSS tam udoskonala i odkrywa - czas i przestrzeń dają mu lekcję, więc jest u niego postęp, ewolucja - samodyscyplina, mentalna siła.

マクロスMACROSS 82-99 - Mix 4 AMDISCS - 2014

Note: jeśli ktoś szuka fal, ##!$%@? , vaporwave'u, future funku, to saqotsu się zna na rzemiośle.

Architektura w Tokio robi to co robiła, a robiła dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gimbohumor Nu-disco, harmonia, balans, feng shui.

architecture in tokyo - FOREVER

Nie wiem czy ktokolwiek cokolwiek z tego opatrza, ale właściwie to nie szczególnie istotne. Jakby ktoś chciał mogę podrzucić tego znacznie więcej, ale też wątpie, żeby ktoś chciał (nie mam łączności z noumenem, żeby punkty wiary dostawać). #samozadowolenie

#muzykaelektroniczna #soundcloud #vaporwave #nudisco #futurefunk
  • 2
  • Odpowiedz