Wpis z mikrobloga

Pytanie do kogoś kto ma kogoś. (W tym momencie 90% wykopu przestaje czytać). Jesteś z nim(nią) już drugi rok. Jest tak doskonale piękna(y). Jesteś pewny(a), że nie ma nikogo piękniejszego, bardziej niesamowitego, niezwykłego. Wiesz, że nie odpuścisz tak łatwo, a jeśli odejdzie, twoje życie straci blask. Zrobiłabyś(zrobiłbyś) dla tej osoby niemal wszystko. Pragniesz jej(jego) szczęścia bardziej niż swojego (no chyba, że masz atak depresji i wtedy naturalnie masz wszystkich w dupie.) Czy to miłość? Bo w sumie nie wiem. Może zauroczenie? Uzależnienie lub inne ustrojstwo? #rozwazania #pytaniezdupy #milosc #milosne #zwiazek
  • 45
  • Odpowiedz
@babydoll: Moim zdaniem bardziej przypomina szaleństwo. Miłość jest wtedy gdy wiesz, że osoba ma wady, ale nie przeszkadzają Ci one, a nawet dostrzegasz w nich urok, a Ty piszesz, że ktoś jest doskonały. Moim zdaniem to jest chore i trochę bałbym się na miejscu osoby o której piszesz.
  • Odpowiedz
@gucias: Jezu, tak poetycznie to określiłam. Widzę wady, ale mi nie przeszkadzają. Czuję nieprane skarpetki czy przepoconą koszulkę, ale ten smrodek jest piękniejszy od najpiękniejszych perfum, nawet jeśli skutkuje omdleniem. Ba, są nawet takie, co #!$%@?ą, doprowadzają do szewskiej pasji, ale i tak nie mogę bez niego żyć.
  • Odpowiedz