Wpis z mikrobloga

Mam taki problem mianowicie używam napiprojekt do pobierania filmów i sprawdziłem chyba już wszystkie kombinacje ustawień i za każdym razem mam jakieś krzaki zamiast polskich znaków. Warto wspomnieć, że napisy pobrane z internetu też mają krzaki (!). Mam windowsa xp po angielsku, myślę, że w tym rzecz ale nie wiem co z tym zrobić. Do podglądu używam notepad++, odtwarzam w media player classic albo na tv panasonic i wszędzie cholerne krzaki. Co robić?

#pytanie #problem #komputery #filmy #informatyka
  • 27
@PierogiRuskie: czesc! ja tez mam windows 10 i problem z napisami. nie wiem jak to naprawic. nie widze tego unicode nigdzie, w Region and Language nie ma tego ,mozna zmienic jezyki. To jest nowy komputer, w poprzednim tez mialam jezyk angielski i mialam problem przez chwile ,ale samo? sie naprawilo. Co zrobic?
Hej! Ja też trafiłem tu przed chwilą z googla po nieudanych radach z for :) Potwierdzam rozwiązanie @PierogiRuskie W życiu bym sam tak nie zrobił bo założyłbym z góry, że to tak idiotyczne, że się nie może udać :) Ponadto już chciałem psy wieszać na @Morf , bo miałem takie ustawienia i nie działało :) Wykop uczy wykop radzi, dzięki panowie i panie:) (Win10 here)