Wpis z mikrobloga

Beka z podludzi, którzy są grubi, bo #!$%@?ą i się nie ruszają, i nic z tym nie robią. Podczas urlopu na plaży 95% facetów i kobiet jest otyłych. Aż rzygać się chce jak się to widzi. A wyjedźcie gdzieś na plaże na Cyprze, w Hiszpanii czy Grecji - stosunek szczupłych, pięknych i przystojnych do grubych i obleśnych jest mniej więcej 50/50 a nie 5/95.

#bekazpodludzi #rozowepaski #niebieskiepaski #przemysleniazdupy #urlop #plaza
  • 14
  • Odpowiedz
#!$%@? za tydzień mam tam jechać...


@fenis: podejrzewam, że na jakiejkolwiek plaży jest to samo... bardziej obawiaj się koca na kocu i braku miejsca jak wejdziesz na plażę ok. 10-11
  • Odpowiedz
@unstyle: widzę, że cebula w Tobie mocna - zrywać się wcześnie rano skoro świt i jak kogut zapieje tylko po to, aby iść na plażę o 9 rano. spoko, za granicą to byś pewnie w nocy wstawał aby rozłozyc ręcznik na leżaku, żeby z rana nikt Ci nie zajął, prawda?
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: to prawda, ja też jakoś tak z góry nie przepadam za osobami, które żadnego sportu nie uprawiają, ale kurcze zwisa mi kompletnie jak ktoś wygląda. Na plażę idzie się dla własnej przyjemności, a nie, żeby myśleć co o nas inni powiedzą i pomyślą.
  • Odpowiedz