Wpis z mikrobloga

Mircy, co się dzisiaj stało w #pracbaza. Pracuję na infolinii znanej sieci fastfoodowych restauracji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie przyjmuję skargi, odpowiadam na pytania, wysyłam na badania sanitarno-epidemiologiczne, a jak dzwoni nowy pracownik to przełączam do działu kadr. Zbliża się fajrant, myślami jestem już w domu, ale dzwoni telefon - odbieram, a tam jakiś śmieszek poza kontrolo prosi o Michała Białka. Hiszpańskiej inkwizycja prędzej bym się spodziewał i w głowie pojawia się myśl, że przez ten wykop już zwariowałem, że na mózg mi padło... () Ale spokojnie proszę o powtórzenie, on jeszcze raz to samo, więc kulturalnie, chociaż wciąż z niedowierzaniem pytam "PO CO?" A ten śmieszek, że w sprawie wykopu, podaje mi swój nick i że chciałby wymienić 100 plusów na McCzeki. NA MCCZEKI! A ja nawet nie wiedziałem, że tak można!

#mcdonalds #pracbaza @upierz #pasta
  • 4
@steral: No właśnie nie wiem. Dzwonię dzisiaj na tą infolinię znanej sieci fastfoodowych restauracji ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mówię, że chciałem Michała Białka a tam mnie pyta jakiś kolo po co ? No jak to po co, podałem nick i mówię, że chciałbym wymienić 100 plusów na McCzeki. NA MCCZEKI! A on nawet nie wiedział, że tak można! Co się porobiło to ja nie wiem.