Wpis z mikrobloga

Ludzie są dziwni. Odezwał się do mnie na gg jakiś nieznajomy gość z prośba, abym go przenocowała przez kilka dni i oprowadziła po Londynie, bo chce przyjechać sobie na kilka dni pozwiedzać. Zapłaci sobie za jedzenie, więc nie będę musiała go zywić.

Trochę mnie zdziwiła taka gadka, bo nigdy nie rozmawialismy, nie znam go, nie widziałam, ale grzecznie odpowiedziałam, że nie mam warunków, aby przenocowywać kogokolwiek i z powodu pracy też nie będę miała czasu oprowadzać po Londynie, lecz jeśli potrzebuje pomocy w poszukaniu noclegu w hostelach, to mogę coś polecić.

Facet zaczął bluzgać, jacy my Polacy na emigracji to jesteśmy niegościnni i w ogóle #cebulaki, dno, chamy i prostaki.

Nawet nie wiem, jak to skomentować.

#internety #wtf #emigracja #polacyzagranico
  • 13
@innv: @asique: Ja mam jescze pieciocyfrowy zaczynajacy sie od 10xxx ktory pare razy gg chcialo mi zabrac :) Prawie nie uzywam, ale jednak. Ze znajomych mam tylko pare kont juz aktywnych tylko....

A co do samego zagadujacego... blokow3ac, gonic kijami, nie marnowac czasu :)
@asique: a jaki hostel możesz polecić? Pod koniec wakacji planuje polecieć na kilka dni do Londynu pozwiedzać troche :) niestety nie używam już gg zeby szukać darmowego noclegu ;D a może ktoś dodał Twoje dane na jakiś couchsurfing?