Wpis z mikrobloga

@SzYnSzYlos: zrób sobie backup do icloud zdjęcia zaimportuj, aplikacje-przenieś kupione. Wgrywasz soft a potem masz czysty tel. Logujesz się do iCloud i zaczyna się pobieranie wszystkiego spowrotem, podpinasz do iTunes-Synchronizacja i powinno być OK
@SzYnSzYlos: Zrób backup zdjęć na wszelki wypadek. Używasz synchronizacji z iCloud? Jeśli tak, to kontrakty się backupują same, zdjęcia też powinny, ale to zależy ile ich masz, bo za darmo iCloud jest tylko 5 GB. Kontakty na wszelki wypadek możesz sobie zrzucić z icloud.com.

Jeżeli robisz backup całego urządzenia to wszystko powinno się potem odtworzyć z iClouda. Ja robiłem duży update to zawsze ustawiałem urządzenia jako nowe, żeby nie zaciągał żadnych
@SzYnSzYlos: Zdjęcia zrzucisz podłączając iPhone'a do komputera - zgłosi ci się urządznie i będziesz mógł przeglądać zdjęcia. A co do kontaktów, to w sumie nie wiem, bo zawsze używałem tej funkcji. Poczytaj na supporcie Apple.
Centrum sterowania bardzo ułatwia korzystanie z urządzenia. Mi osobiście ios7 bardzo przypadł do gustu i na iPoda touch 4g patrzę tak trochę z niesmakiem już.