Wpis z mikrobloga

@ketchup2012: jeśli 100zł to nie jest dla Ciebie poważna inwestycja na całe życie i nie powiesisz się na klamce z rozpaczy po ewentualnej złej inwestycji tak znaczącej sumy, to ja osobiście polecam. Kto nie ryzykuje ten nie ma, jeśli nie miałbym innych czytników (a wiem już trochę jak to wygląda) to brałbym - uważam, że tam raczej nie ma co się zepsuć, a do czytania na pewno styknie. 10 dni gwarancji
@ketchup2012: nie wiem, jak chcesz takich delikatesów to sobie kup kindle - dla mnie czytnik ma służyć do załadowania na niego książki w odpowiednim formacie i czytania jej, cała łączność z siecią itp atrakcje są dla mnie bez sensu i nie korzystam z nich i tak.
@ryhu: W sumie mi też na tym nie zależy, ale lubię sobie przerzucić artykuł na telefon i poczytać, dlatego pytam. Chyba zaryzykuję i kupię ten czytnik, dzięki wszystkim za pomoc :)
@ketchup2012: było parę osób na mirko które kupowały ten model i sobie chwaliły, więc czytnik jako taki jest ok - tutaj ryzyko dotyczy tylko stanu egzemplarza, który trafisz