Wpis z mikrobloga

Mam sklep osiedlowy tuż obok bloku ale ostatnio jak tam byłem to się okazało że nie mam wystarczającej kwoty na koncie i musiałem anulować zakupy, teraz muszę chodzić do Żabki która jest dużo dalej bo mi wstyd się pokazywać w tamtym sklepie ;_;

#bieda #gorzkiezale
  • 5
  • Odpowiedz
@Dziki_Bigos: Kiedyś pracowałam w sklepie osiedlowym i chyba nie było dnia, żeby komuś jakiejś kasy nie zabrakło. I nie, nie byłam w stanie spamiętać komu ile brakowało, żeby później móc na niego dziwnie patrzeć :P
  • Odpowiedz
@Widelec: Mnie akurat w tym sklepie dobrze znają bo jestem stałym klientem i codziennie u nich jestem i zawsze jakieś śmieszki heheszki sobie robię z tymi paniami w sklepie (w sumie pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło że hajsu mi zabrakło na zakupy) ale tak czy siak jest mi dziwnie teraz, w sumie zawsze tak miałem z tym poczuciem wstydu :)
  • Odpowiedz
@Dziki_Bigos: Ja tu naprawdę nie widzę powodu do wstydu i szkoda sobie zawracać głowę takimi głupotami, bo to każdemu mogło się zdarzyć ;) Zachowujesz się, jakbyś nie wiadomo, jakie przestępstwo popełnił. Po prostu idź do tego sklepu na zakupy, i tyle :)
  • Odpowiedz