Wpis z mikrobloga

@erbo: "...well, it was 4 million NIGGERS..."

To już się śmeszne robi, jest wyraźnie nagrane to co powiedział, a wy próbujecie walczyć z rzeczywistością :D
  • Odpowiedz
@bohlen: No ja nie jestem tłumaczem, ale mogę ci powiedzieć jak przetłumaczyli to przysięgli tłumacze w PE i co jest w słownikach :)
  • Odpowiedz
@erbo: lol xD ale dyskusję to zakończyłeś django/django i na koniec "i skończ już się ośmieszać"

Kolego, każdy szanujący się anglista i ludzie z lepszą znajomością angielskiego wiedzą, że "nigger" to "czarnuch". Jak wpisujesz w wiki "Nigger" i wyświetla się obok czarnucha "murzyn", to dlatego, że słownik wyświetla ci najbliższe synonimy. :) Ale śmieszny jesteś, w szafce masz chipsy i batony, więc dam Ci plusa.

Tutaj masz cały artykuł w
  • Odpowiedz
@erbo: @Moloch99: @bohlen: jestem prawakiem mocno, a i tak widzę jak za każdym razem widzę, jak "interpretatorzy-korwiniści" naginają rzeczywistość pod słowa swojego krula to chce mi się śmiać i płakać zarazem. Jakoś w lewackich bzdurach się nie doszukują pieprzeni fanatycy drugiego... i każdego następnego dna, ale jak Korwin powie, że kobietę powinno się piznąć jak jest niegrzeczna albo nazwie murzyna "czarnuchem" to oczywiście krul miał zupełnie co innego na myśli!!

@erbo skończ waść #!$%@?ć, bo nigger = czarnuch i tyle, i to nie jest dyskusja. Wikisłownik podaje, że "pogardliwie" murzyn. Jak już tak lubisz, korwinisto, interpretować to zinterpretuj najpierw "murzyn", a potem "pogardliwie: murzyn".

Ja #!$%@?ę, biegli tłumacze przetłumaczyli
  • Odpowiedz