Wpis z mikrobloga

@meffcio: Thomann ma własną markę produktów sygnowaną marką Harley Benton, są to konstrukcje robione na ich zamówienie w różnych fabrykach które robią instrumenty dla innych znanych marek. Jakość jest jak najbardziej akceptowalna a cena powala. Znajdziesz tam ukulele już za 100 PLN (nawet mniej ale to najtańsze modele). Problem jest jedynie taki że musiałbyś się zrzucić z kimś na zamówienie tak aby przekroczyć 800 PLN, dopiero od €200 wysyłka jest darmowa,
  • Odpowiedz
@meffcio: Jeżeli chodzi o marki Thomanna to mogę jedynie powiedzieć że ogólnie trzymają poziom i mają dobre opinie, filtrując oczywiście narzekaczy którzy skreślają sprzęt za samą cenę a nigdy go w łapkach nie trzymali. Mają znacznie więcej marek, najbardziej znane to właśnie Harley Benton (gitary i sprzęt), T-Bone (mikrofony i akcesoria), Sssnake (okablowanie), Stairville (oświetlenie) czy Millenium (perkusja i perkusjonalia). Mają też inne instrumenty, akcesoria, statywy, pokrowce i wiele innych. http://www.thomann.de/gb/thomannexclusive.html
  • Odpowiedz
@NeXIcE:

T-Bone (mikrofony i akcesoria)


Akurat to mnie nie przekonuje. ;) Kupiłem kiedyś interfejs mikrofonowy na USB od T.Bone (z Thomanna, akurat wtedy kumpel robił duże zamówienie) i to gówno było poniżej krytyki. :D

Na prawdę nie polecam kupowania z drugiej ręki.


Niestety nie mam opcji kupić z Thomanna bez płacenia za przesyłkę, a wtedy wyjdzie ~160 zł. Równie dobrze mogę szukać w Polsce czegoś w podobnej cenie. Myślałem np. o
  • Odpowiedz
Kupiłem kiedyś interfejs mikrofonowy na USB


@meffcio: Każdy interfejs tego typu jest gówniany, do mikrofonu kupuje się specjalny przedwzmacniacz lub takowy wbudowany w interfejs audio a nie kabelek z jedną końcówką na XLR a drugą na USB, wiadomo że szumy będą wysokie a podbicie znikome. :)
  • Odpowiedz