Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie buty polecacie do biegania naturalnego? Tak sobie myślę, by spróbować tego "biegania naturalnego" ale nie chce wydawać majątku na buty a na boso nie chce mi się biegać bo szkło, kupy, żwirek i rozjechane koty. #bieganie #biegajzwykopem #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wassimir: naturalnie, to się biega szczać. jak chcesz napinać kilometry, kup porządne buty bo kolana rzecz cenna. no chyba ze jestes rdzenny kipketer, co nigdy butow nie miał na stopach
  • Odpowiedz
@Wassimir: z doświadczenia. weź sobie trampki i pobiegaj, to zobaczysz co to brak amortyzacji. ja wymieniam buty co około 500km biegania, a dokładniej wtedy, jak zaczynają mnie n---------ć kolana tak, że się nie biegać co dwa dni, tyle w kwestii amrotyzacji
  • Odpowiedz
@Wassimir: popatrz na necie co ile sie wymienia. ja uzywam NB, znajomy ostatnio dorwał jakies asicsy co je wymienia co 800-1000km, ale sa ze dwa razy drozsze niz moje, wiec wychodzi na to samo
  • Odpowiedz
@villain: To, że ktoś napisał w internecie, że wymienia się buty co 500 km to nie znaczy, że masz mu wierzyć. Jedna wielka ściema marketingowa. Jeżeli miałbym stosować się do takich rad, kupowałbym buty co trzy miesiące.

@Wassimir: Jeżeli nigdy nie miałeś kontaktu z takim obuwiem na początek przetestuj Nike Free. Wszelkich modeli minimalistycznych New Balance na początku nie ruszaj. Niektóre z nich nie mają w ogóle spadku
  • Odpowiedz