Wpis z mikrobloga

@maniakbitcoin: patrzac na kapitalizację to mysle, ze stabilne 3k jest kwestia czasu. Wiem, ze anon Cloaka jest bardziej zaawansowany technicznie ale Vootmarket moze okazać sie strzałem w dziesiątkę (jezeli Openbaazar im nie bedzie).

Z drugiej strony nie widac poki co wielkich wielorybów. Nie wiem tez czy MintPal w obecnej chwili zrobi wielki hype, ani czy nawet go doda, bo jeszcze poniedziałkowy zwycięzca votingu tam nie trafil.

Mimo wszystko Voot i Sync
@Morgoth143: dlatego w moim wallecie jest i Cloak.

Nie wiem po czym wnosisz, ze Onemarket bedzie lepszy, zdecentralizowany market to popularne haselko. No ale chyba nie ma co sie rozwodzić nad niezrealizowanymi pomysłami :)

Dywersyfikacja.
@LeSmoke: dev voot jest #!$%@? dwa inne jego projekty smoke i sync bedą miały taką samą funkcjonalność co nie jest dobrym pomyslem... cloak w tym momencie ma ogromną przewagę, jest wspierany przez poważną społeczność, ktora chce go wykreować bardzo wysoko ;D onemarket będzie dostępny z poziomu walleta a wszystko zapisane w blockchaine... i wreszcie będziesz mógł swobodnie kupic koko :)
@ArmaniV: smoke to inny dev. Pomagali tylko przy wdrożeniu anonimowości z tego co wiem. Sync natomiast ma byc eksluzywną wersja Voota, ktora przynosić bedzie dodatkowe korzyści.

Na sprawę Cloak/Voot patrze pod katem ewentualnego zarobku. Jaki wynik tej batalii by nie byl to i tak wydaje mi sie, ze Voot jest znacznie niedowartościowany.
Pomagali tylko przy wdrożeniu anonimowości


@LeSmoke: przez rzekomego innego deva pomagali przy rzekomym wdrożeniu TORa, jakby byli do tego potrzebni przy wiedzy i umiejetnościach programisty Nite i jakże banalnie łatwej implantacji tego TORa na rzecz takich unikalnych wynalazków które będzie miał voot...

Sync eksluzywną wersja Voota


to dlatego nikt poważny nie zacznie inwestować w voota? a on sam wróci tam gdzie jego miejsce na 200sat?

@InspektorGaadzet: taka decyzję musisz podjąć
@ArmaniV: programista Nitesend nie nalezy do devteamu Voota. Podobnie jak wspomniany juz Smoke. Czy nawet programiści Openbaazar, ktorzy pomagają przy Vootmarket.

Nie wiem na ile banalna jest implementacje Tora, nie jestem programista.

Wyczuwam u u Ciebie 2 poziomy. Wysoki frustracji i niski merytoryki.
nigdzie nie napisałem, że należy do dvetemu :D ale mogł wdrożyć coś tak banalnego, ale zamiast tego voot i jego dev który jest też devem smoke podjął inną decyzję i podzieli się swoimi "unikatami" - co za hojność :)

Wyczuwam u u Ciebie 2 poziomy. Wysoki frustracji i niski merytoryki.


Dobrze wiedzieć ;)