Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jak można uważać, że każda kobieta, która nie chce konkretnego faceta na stałe, ale utrzymuje z nim przyjacielskie stosunki, to musi być od razu #friendzone? To co #!$%@?, już nie można mieć kobiet za przyjaciół? #!$%@?ło was wszystkim doszczętnie.

#przemysleniazdupy

#wygryw #przegryw - w ogóle co to za określenia? Jestem #przegryw, bo mnie dziewczyna zfriendzonowała, jestem #wygryw bo zakisiłem? Niech was jasny #!$%@?.
  • 32
  • Odpowiedz
Śmieszni jesteście xD Wykopki już dawno zmieniły definicję friendzone na wykopie, (nawet juz im kiedys zwracalam uwage na zle użycie tego słowa; nie każda przyjaźń to friendzone) a teraz sie wszyscy nagle doczepili @cherryq.


@MaxiimumR: więc jaka jest ta pierwotna prawilna wersja?
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: No taka jaką Ty i @Blaskun przedstawiliscie. Taka, jaką przedstawil @jast:

We friendzone panna udaje że nie widzi sprawy ale jednocześnie robi absolutnie wszystko, żeby takie gonienie za marchewką na sznurku trwało jak najdłużej. Bo to fajnie być adorowaną i dobrze robi na ego, nie? Nie wspominając o tych wszystkich prezentach i innych drobnych profitach...


Mi chodzi o to, że wykopki juz od jakiegoś czasu każdą
  • Odpowiedz
Mi chodzi o to, że wykopki juz od jakiegoś czasu każdą przyjaźń nazywają friendzonem, a jeszcze nikt im na to uwagi nie zwrócił, dopiero teraz się ludzie obudzili i do @cherryq mają pretensje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MaxiimumR: ależ zgadzam się z Tobą, przyjaźń to przyjaźń - friendzone to coś zupełnie innego.
  • Odpowiedz
@cherryq: Głupota tak samo jak nazywanie swoich kolegów przyjaciółmi, bo przyjaciel, to coś więcej niż osoba z którą spędzasz czas. Niektórzy, to wszystkich znajomych nazywają przyjaciółmi.
  • Odpowiedz