Wpis z mikrobloga

@psposki: też kupowałem w rejonach 800/900 chodź i na bitrrexie mam kupione i za 1800, sądzę że jeszcze na pewno podrośnie, na bittrexie specjalnie dumpują bo chcą odkupić taniej, przelewam kasę na bittrexa i dokupię jeszcze ;)
@Sudokuu: podniecacie się tymi Press releasami jakby to było nie wiadomo co. Każdy głupi może takie coś wysłać za niewielki hajs. Dajcie mi bitka to załatwię ze się w tym samym miejscu na Yahoo i Bloombergu pojawi artykuł że fckbankscoin jest najlepszy i masowo użytkownicy porzucają bitcoina na jego rzecz. I że sam Satoshi po latach ciszy przemówił i go poleca jako prawilnego następcę btc.
@Sudokuu: ja siedzę w voot od 550 wiec profity tez mam niezłe. To nie jest artykuł. To jest press release nikt tego nie sprawdza pod kątem wiarygodności, nikt nie bada tematu i szczerze nikt tego nie czyta. A nie widzisz dlatego ze inni nie chcieli wyłożyć 500$ na to. Albo, co bardziej prawdopodobne, nie znają się na marketingu. Każdy może napisać cokolwiek i wysłać poprzez PRnewswire i inne firmy dowolną treść.