Wpis z mikrobloga

@Dariel: też miałem grlla, od znajomego rodziny usłyszałem, że korwin powiedział, że hitler nie wiedział o mordowaniu ludzi na wojnie, chce, żeby kobiety były gwałcone i bite kilka razy w roku, żeby znały swoje miejsce. Telewizja still stronk
  • Odpowiedz
@SatanD: akurat, o dziwo!, poparła mnie matka, brat (neutralny) i siostra oraz ojciec :D Wypunktowałem szwagra i to wystarczyło (poza nim nikt nie lubi PO :D)

@Nieinterere: moja matka zawsze się waha między psl a sld :D

@UltimateCraving: nie, oni po prostu nie gadają na ten temat :D Ojciec uważa, że obojętnie na kogo by głosował, to i tak matka zrobi przeciwko niemu i wybierze całkowicie
  • Odpowiedz
@Dariel: To ja podam combo z wesela (niestety, nawet na weselu dopadła mnie polityka ( ͡° ʖ̯ ͡°)):

[W nawiasach opis co głównie robili/ jakie argumenty podawali]

Ja za Korwinem (Atakowanie wszystkich oprócz korwinisty, wuja i janusza z PO bo
  • Odpowiedz
@Dariel: @Nortic: @ThreeLeggedCrow: U mnie siostra, szwagier, siostrzeniec (18lvl w zeszlym roku) i mama za Korwinem :) Siostre i mame przekonalem jeszcze jak JKM byl w UPR. Mlody sam podchwycil. Kilka miesiecy temu na imieninach ciotki byla imba bo ciotka za tuskiem :D ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowujac wszystkie mozliwe spory z roznorakich imprez. Zawsze wychodze z wrazeniem, ze wyborcy PO to
  • Odpowiedz
@snow: wiesz, mój szwagier jest zbyt poprawny politycznie. On nie patrzy na program, tylko jak kto wypada. Bo uważa, że politycy to reprezentanci narodu i muszę wyglądać ładnie, wyrażać się ładnie itd. czort z tym, że kradną na potęgę i powodują, że państwo upada :D

@saint: witam :D
  • Odpowiedz
@Dariel: Dobrze, że nie byłem TW w przedszkolu choć raz pewien urzędnik chciał żebym mu składał oświadczenie lustracyjne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz