Wpis z mikrobloga

Ludziki drogie, gdzie kupię babskie bojówki? Mil-tec w grę nie wchodzi, cuda za grubą kasę też nie, chciałabym mieć możliwość stacjonarnego zmierzenia, bo potrzebuję naprawdę małe, więc zamawianie przez net odpada (nie będę odsyłać w nieskończoność, a w męskich S-kach się topię, mam fajne z niemieckim kamuflażem, ale za wielkie to ze 3 rozmiary). Prawdopodobnie i większe dziecięce się nadadzą.

#kasikpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kasiknocheinmal: Mhm, jesteś pewna, że internet odpada? Zakupiłem 4 lata temu na allegro 3xpary po odmierzeniu długości (ogółem podane wymiary na stronie sprzedawcy się zgadzały), rzeczywiście mogłyby być nieco węższe, ale niema tragedii, a towar zawsze (chyba) można odesłać.
  • Odpowiedz
@bakteriepodbaterie: jestem dość niewymiarowa, tu jest problem :/ nie zdarzyło mi się kupić dobrych portek bez mierzenia :( Z centymetrem to żadne nie pasują, na żywo widać, co jest do przejścia, a co nie- jak odpowiedni materiał i krój to od biedy przejdą w jednym miejscu bardziej napięte, w innym luźne. Ale jak się będę topić w całych lub nie będę mogła się ruszyć, to nie za dobrze. Odsyłać w
  • Odpowiedz