Wpis z mikrobloga

#koswdomu

Przede wszystkim Mireczki, muszę zakomunikować że umieściłem reklamy przy filmikach. Nie miałem na początku tego w zamyśle bo po prostu robiłem to dla mireczków. Jednak zauważyłem że te filmiki trafiają dalej, na reddita itp (nie ja je tam umieszczam :P) więc skoro trafiają dalej poza mirko to uznałem, że wrzucę reklamy bo tylko dla was bym to robił za darmo, a tak to niech nabijają hajsy, może się za rok uzbiera na robaczki dla Igi :D

Także jeżeli kogoś #!$%@?ą to przepraszam :/

Wracając do Igi, to zamówiłem dla niej klatkę, bo niestety nie mogę jej w samopas puszczać na noc po domu bo by cały dom zasrała. Myślałem że większy karton będzie dobrym rozwiązaniem, jednak serce mi się kraja jak idę spać, a słyszę że ona chce się z niego wydostać (nie wiem może jej za ciemno tam?). Dlatego też zapadła decyzja o zakupie klatki. Miejmy nadzieję że jej bardziej przypasuje niż karton.

Staram się ją uczyć jedzenia z podłogi, to jej jabłko drobię i rozrzucam po pokoju. A to tej masy którą ją karmię rozdrabniam na małe kuleczki i rozrzucam, a ona nieee. Jedzonko to tylko z ręki a tak to chodzi i paproszki sobie dziubie, albo jak znajdzie jakieś zmechacenie na kocu to dziobie, oczywiście wszystkie koce pochowane żeby się nie struła przypadkiem : )

Wczoraj też taka śmieszna dość sytuacja, przeglądamy razem mirko. Oczywiście Iga siedzi na górze ekranu a w telewizorze włączony mecz. Scrolluje scrolluje, a tu wpis o Messim, a Iga się odwraca i prrrrt 'zabrudziła' mi ekran. Myślę olaboga jaka niewychowana, wziąłem ręcznik papierowy i starłem. Igę oczywiście odwróciłem. Przeglądamy dalej, kolejny wpis coś o Argentynie prrrrt i znowu sznyta na cały ekran. Nie wiem czy to po prostu przypadek czy dosłownie sra na tę Argentynę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na dziś filmik z pożerania dżdżownic. Iga to istny Wrominator, ale niestety z ziemi sobie nie zje, wszystko z ręki... wygodnicka : )

#ptaki #ptactwo #ornitologia #smiesznypiesek
Szokatnica - #koswdomu 



Przede wszystkim Mireczki, muszę zakomunikować że umieścił...
  • 15
@MajkiFajki:

Ja to uwielbiam jak jej się kolory zaczynają zmieniać :) Muszę częściej zdjęcia robić bo one lepiej oddają kolorystykę :)

Ale #fial z tym Wrominatorem XD niezłe oko masz że znalazłeś ten błąd :D

@falowlosa:

Dzięki bardzo :). No ja też ją uwielbiam, jest przekochana :D

@epi:

Skoro dwukrotnie tak potraktowała Argentynę, to boję się nawet pomyśleć co by było z ekranem jakby zobaczyła polityków :D

@JacekBalcerzak: