Wpis z mikrobloga

@Rogue: Tak właściwie...to nie jest to nóż, a maczeta :D Napisałem nóż, bo to nie duża różnica czy wymienia się rękojeść w nożu a w maczecie (ta w mojej jest zupełnie jak od noża), a tak to może więcej osób by się orientowało gdzie by to mogli zrobić (bo ludzie częściej oddają noże do naprawy, a nie maczety). Maczeta to maczeta firmy Joker, 45 cm, taka: http://allegro.pl/maczeta-joker-45-cm-jkr124-i2839872997.html

Zależy mi na
  • Odpowiedz
@Rogue

C.D.

li być może też by się po pewnym czasie wyrobiła. Pozostaje mi jedynie wykombinowanie czegoś w celu stabilizacji tej nieszczęsnej rękojeści, albo jej wymiana. Chociaż może lepiej, jeśli zajmę się tym sam, bo jeśli oddałbym maczetę do naprawy komuś, kto nie zajmuje się na co dzień takimi rzeczami, mógłby jej jeszcze bardziej zaszkodzić.
  • Odpowiedz
@Kraker245: Patrząc po zdjęciu to niestety nie bardzo da radę tą rękojeść rozkręcić. Na Twoim miejscu wydostałbym ostrze z rękojeści i zrobił jakąś customową, nową :P
  • Odpowiedz
@Rogue: No rozkręcenie jak najbardziej odpada, nie ma tak żadnych śrubek. Rękojeść nawet nie jest z drewna, tylko z drewnopodobnego tworzywa, więc jeśli będę chciał ją wymieniać, to tą będę musiał po prostu zniszczyć i dorobić nową, najlepiej z drewna (nawet wiem jak mniej więcej mogłoby to wyglądać). Ech, specjalnie odżałowałem więcej kasy żeby mieć maczetę ze średniej półki (bo najtańsze na allegro zaczynają się od ok. 20 zł), która
  • Odpowiedz