Wpis z mikrobloga

@Katorz: Ano, choć mnie właśnie "Armed With Death" podobało się o wiele bardziej - niesamowity klimat tamtej sceny, po prostu miazga. Strasznie się cieszę, że ktoś wrzucił ten kawałek na yt. Nie czytam. Ściągnęłam, ale ostatecznie się za niego nie zabrałam i chyba nie zanosi się na to, abym kiedykolwiek miała się zabrać.
@UlfNitjsefni: @austra: Przyznam, że sporo tracicie. Komiks jest doprawdy mistrzostwem. BTW (SPOILER). Podczas tej sceny, gdy Lee traci świadomość wśród zombiaków - jakim cudem mała dziewczynka zdołała przeciągnąć dorosłego chłopa, nieprzytomnego w dodatku do bezpiecznego schronienia? :D ok wiem, to tylko gra... Czekamy na kolejny sezon, oby trzymał taki poziom jak i ten pierwszy.
@austra: I jeszcze jedno z moich pytań: kim był ten facet, widoczny gdy Lee kopał grób na podwórku tej posesji w Savannah? Nie było go dobrze widać - to był ten sam co porwał małą? No i trochę sknocili wątek tych starych, schorowanych dziadków, co to byli na tyle silni by podprowadzić im łódź...