Wpis z mikrobloga

Dzień 48 #krolkasieodchudza

Kolejne pół kilograma mniej :) na wadze 81 kg, zrzucone 8 kg ;D ((oo))

Ćwiczenia dzisiaj odpuściłam, bo po wczoraj jeszcze ból ścięgna z tyłu za kolanem :/ oby szybko przeszło :(

Zjedzone:

* granola

* zupa pomidorowa

* nektarynka

* dwie kanapki

* chyba pierś z kurczaka z warzywami, ale jeszcze się nie zdecydowałam :P

Dzisiaj trochę mało jedzenia, bo w pracy nie miałam chwili, żeby cokolwiek zjeść i tak mi odpadł jeden posiłek :/ ale ćwiczeń nie było, więc się wyrównuje :P chociaż to tak chyba nie działa :D

W ogóle wylądowałam dzisiaj na okładce gazety lokalnej :D na samym środeczku pierwszej strony :D więc chyba nie jest ze mną tak źle, skoro takie rzeczy się dzieją :D oczywiście artykuł nie o mnie, ale przy okazji przechodziłam koło starego budynku i nawet pamiętam, że jak tamtędy szłam, to wydawało mi się, że ktoś robi zdjęcie, ale nie pomyślałam, że pokażą mnie w gazecie :P tak się chwalę tylko :D

#dieta #odchudzanie
  • 16
  • Odpowiedz
@ElCidX: no dobry o tyle, że mogę chodzić w szpilkach i nigdy nie będę za wysoka :P mam koleżanki, które wiecznie adidasy, albo balerinki, bo inaczej są wyższe od swoich chłopaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@azetka: oj tam oj tam :D nie będzie pokazywania mordy :D

@SpokojOceanu: to nie to samo :p
  • Odpowiedz
@SpokojOceanu: nie bój się, wcześniej jadałam mnóstwo truskawek, arbuzów i innych owoców i jakoś chudłam :) więc nie będę zmieniać przyzwyczajeń :p ale widzisz, i tak bywam :D

@ElCidX: no widocznie :) ja tam się cieszę, że nie mam tego problemu :p
  • Odpowiedz
@Strzalka: ale wszystkie owoce mają cukier :P a biorąc pod uwagę mój bilans kaloryczny to i tak powinnam więcej jeść na tyle co ćwiczę. No, nie licząc dzisiejszego dnia :p
  • Odpowiedz