Wpis z mikrobloga

planuje wziąć kredyt, w jakim banku polecacie? Chciałbym się zaznajomić w prosty sposób z ofertą, najlepszy byłby jakiś kalkulator, myslalem o #dopnijswego ale nie moge znaleźć jakiś konkretnych rzeczy. Chciałbym najbardziej szybko obliczyć ratę miesieczną i porównach z innymi ofertami.

#kredyt #bank #finanse
  • 21
  • Odpowiedz
@wisniowySz: provident ma na swojej stronce przynajmniej kalkulator, mało go rozumiem bo raty tygodniowe podaje ale przynajniej jest, wole to niż tabelki i regulaminy ktorych nie chce mi sie czytac bo na razie sprawdzam tylko orientacyjnie ._.
  • Odpowiedz
@taju: Nie mam dzieci na utrzymaniu, nie mam zony, mam stabilną stałą prace to #!$%@?, mogę zaszaleć. Jak coś się #!$%@? to wiem, że będę mógł pożyczyć od mamy na czas nieokreślony ;)
  • Odpowiedz
@Deszczowy_Smok: Co nie jest zrozumiałe? Chętnie wyjaśnimy? Kalkulator pokazuje na jaki okres weźmie Pani pożyczkę, jaka jest wysokość tygodniowej raty i jaki jest całkowity koszt pożyczki. Oczywiście pożyczka w Providencie jest dostępna w opcji z wizytą domową i w opcji przelew. Obie te opcje można sprawdzić na kalkulatorze.

Biuro Prasowe Provident Polska
  • Odpowiedz