Wpis z mikrobloga

czy ktoś posiada Lumie 925? mam taki problem że podczas używania grzeje się tylna część w okolicach soczewki/wejścia ładowarki komuś też się tak robi/robiło? Jak sprawdzić czy mam 8.1? Jak ustawić tapete? Jak zrobić zrzut ekranu? Czy chwilowe "zawiechy" (dłuższy czas reakcji) to normalna sprawa? Czy mogłem dostać w salonie tzw refubrished zamisast nowego i jeżeli tak jak to sprawdzić? dzięki za odpowiedzi


#pytanie #bojowkawindowsphone #telefony #gsm #problem #jalamus
  • 8
@mikolajeq:

Tapeta - ustawienia-ekran/motyw- wybierz zdjecie

8.1-ustawienia-informacje-Oprogramowanie...

screenshot- razem przycisk od włączania telefeonu+głośność do góry

A to bez różnicy, bo i tak masz gwarancje od zawracia umowy przez 2 lata ?

Więcej nie pomogę bo telefon mam 625 ^^
@mikolajeq:

mam taki problem że podczas używania grzeje się tylna część w okolicach soczewki/wejścia ładowarki komuś też się tak robi/robiło?


Z tego co wiem to tam znajduje się procesor i każdy telefon podczas użytkowania się grzeje. Nawet mój.

Jak sprawdzić czy mam 8.1?


Masz. Oficjalnie dostaniesz za kilka tygodni, co sprawdzisz w ustawieniach w zakładce "aktualizacje". Jeśli chcesz WP 8.1 już teraz, czy wersję deweloperską - wystarczy, że w google wpiszesz
@kaskaderMike: zawiechy w animacjach systemowych podczas przesuwania np, jak wchodzę w ustawienia ->informacj WP to oprogramowanie mam napisane WP 8.0, wersja systemu operacyjnego 8.0.10517.150, jak wchodzę w Ustawienia->aktualizacje to po naciśnięciu [sparawdz aktualizacje] wyskakuje komunikat aktualizacja jest aktualna :/ posiadam kartę gwarancyjna

@JangoFett: jak przesunę palcem z góry na dół ekranu to wyskakuje mi tylko bar zasięgu znaczek wi fi i stan baterii, w ustawienia->motyw mam tylko dwie możliwości Tło