Wpis z mikrobloga

TELLTALE GAMES dziękuje! Dziękuje za tę grę, która jednym słowem jest fenomenalna. Zacząłem w pierwszy epizod grać dokładnie dobę temu, teraz skończyłem piąty. Szczena opada, a nawet łza poleciała... na koniec nie potrafię tego opisać. THE WALKING DEAD BEST GAME FOREVER i śmiało mogę powiedzieć, że obecnie nie ma lepszej gry... ostatnio takie emocje wywarło na mnie THE DARKNESS (pierwsza część), która też świetnie wciągała w fabułę lecz w tym momencie niech żyje nowy król. Czekam z niecierpliwością na drugi sezon TWD i inne gry tego studia w tym klimacie. Dawno żaden tytuł mnie tak nie wciągnął...

Do tych co skończyli. Czy zawsze się tak kończy? Czy jest wiele zakończeń? Czy jakbym postąpił inaczej pod koniec 1 epizodu to 5 zupełnie by się odmienił?

THE WALKING DEAD 11/10.

#gry #thewalkingdead #twd
  • 13
@MartinessPL: w sumie całkiem miło, że gry typu "point&click" odradzają się w tak wciągającej formie. Ale powiem szczerze gdy zobaczyłem na początku jak to wygląda (komiksowa grafika) to psioczyłem straszliwie, no ale fabuła znów udowodniła swój prymat nad grafiką.
@jasiulec: powiem Ci, że grafika daje klimat. mi się od początku podobała... jeżeli chcesz zagrać w inną świetną grę ze świetną fabułą, która też mocno porusza to tak jak pisałem wyżej THE DARKNESS pierwsza część, bo druga to już nie to samo... ale ona chyba tylko na konsole i tylko po angielsku. ale gra świetna także.